Wpis z mikrobloga

@bartdziur: dobra tylko jak zapłacić nie wiedząc ile wyjdzie? Jak leję do pełna to nie wiem czy wyjdzie 380 czy 420, a jak najpierw zapłacę 400 i po takiej kwocie mnie odetnie to będzie mnie #!$%@?ć że zalane 'prawie' do pełna i w apkach do liczenia spalania krzywo wyjdzie
  • Odpowiedz
@bartdziur: tak to właśnie powinno wyglądać jak u innych. Wkładasz kartę, wpisujesz pin i tankujesz a hajs pobierany jest z karty. Ewentualnie wrzucasz banknoty. Jak skończysz to możesz odrazu odjechać i nie blokować dystrybutora żeby kupic wiesniackiego hotdoga albo szczyny zwane kawą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@bartdziur: przecież to od lat tak wygląda na stacjach, gdzie w nocy jest mała obsada. Dystrybutory wyłączają na noc, stacje zamykają i jak coś chcesz to poproś
  • Odpowiedz
@bartdziur: g#wno nie lata 90, dla mnie jak i dla moich rodziców i dziadków w latach wcale nie było ani biedy, ani kradzieży, patologii ani napadów. Wręcz było lepiej i bezpieczniej w tych czasach niż obecnie i wszyscy za nimi tesknimy. Ale typowy platformers jest typowy, będzie paprał co mu na język przyjdzie podobnie jak z inflacja, wysokimi cenami prądu i odrą
  • Odpowiedz