Wpis z mikrobloga

on w ogóle musiał się wycofać z aktorstwa i usunąć z życia publicznego, bo ludzie mu grozili śmiercią. Swoją drogą to stworzyć tak znienawidzoną postać to trzeba mieć olbrzymi talent aktorski.


@Vladimir_Kotkov: nie wiem skąd to wziąłeś. Nawet widziałem z nim wywiad, że nic takiego go nigdy nie spotkało i ludzie zawsze dla niego byli życzliwi. Skończył z aktorstwem, bo po prostu przestało go to kręcić.
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: chlopie ile ty masz lat, ze w takie rzeczy wierzysz xD gosciowi grozili smiercia bo gral postac w serialu XD rozumiem np sedziemu pilkarskiemu za zla decyzje, pilkarzowi za zle zagranie itd ale nie k---a aktorowi xD a po drugie to on za wiele nie musial do tej postaci za wiele od siebie wkladac, on ma taka szczurowata aparycje, ze sporo ludzi (w tym mnie) w-----a sam jego wyglad,
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Niektórzy ludzie to skończeni debile. Nawet tutaj, na wykopie widziałem plusowany komentarz w którym ktoś najeżdżał np. na Annę Gunn, co by jej nie zrobił. Aktorce.
Odpowiedź na twój argument? "Nie, nie, ona musi być suką w prawdziwym życiu żeby tak zagrać". Ręce opadają
  • Odpowiedz