Wpis z mikrobloga

Czy ja się #!$%@? i robię problemy? Wszedłem do Lidla. Były zamknięte wszystkie ludzkie kasy. Na słowa pań tam pracujących żebym poszedł do samoobsługowej grzecznie powiedziałem ze nie pójdę bo chce zaplacic przy zwykłej. Pani dalej ze samoobsługowa, to ja na to ze nie będę wykonywał pracy kasjera. Po otwarciu ludzkiej kasy na moje żądanie zapłaciłem za to za co miałem zaplacic, powiedziałem Pani ze to nie atak na nią tylko na politykę firmy i poszedłem. Zauważyłem ostatnio ze coraz więcej razy trzeba łazić do samoobsługowej. Nie podoba mi się to. #lidl #kiciochpyta
Zjadlem_Babcie - Czy ja się #!$%@? i robię problemy? Wszedłem do Lidla. Były zamknięt...

źródło: comment_1661978131tv9hyXQcZ9rn326Dus9tCh.jpg

Pobierz
  • 60
@Soothsayer: Pan na targu jak będę chciał to nawet wypoleruje mi ziemniaczka. Taka jest tam obsługa. Jestem klientem sklepu z zasadami i wymusiłem dziś zapłacenie w normalnej kasie. Czy jeżeli zamiast mnie, byłaby starsza Pani z gotówka bez umiejetnosci obsługi #!$%@? kasy która zawiesza się po byle gownie, to tez byś mówił ze jest baba uprzykrzają życie?