Wpis z mikrobloga

Pytanie do całych 9 osób z tagu #diamondpainting
Możecie polecić stronę na której wykonają mi mozaikę (do samodzielnego sklejenia) na podstawie własnego obrazka?
Co ważne - zależy mi, żeby wykonane było dokładnie 1 kryształek - 1 piksel. Obrazek który mam ma rozdzielczość 256x232 (w załączniku).
Pisałem z 1 osobą która wykonuje takie rzeczy, ale stwierdziła że 5kb to zbyt słaba jakość i wyjdzie kiepsko. I szukam kogoś kto by mi to ogarnął.
Pobierz kamilspl - Pytanie do całych 9 osób z tagu #diamondpainting 
Możecie polecić stronę ...
źródło: comment_1661977757UsK4pAPczV17AHZsjMx6mo.jpg
  • 9
@kamilspl: po pierwsze potrzebujesz zdjęcia 1:1, możesz ściągnąć emula, dotrzeć tam i ogarnąć to, tak aby jeden piksel to był jeden piksel. Z tego obrazka nic nie wykrzeszesz.
@kamilspl Każdy chińczyk na aliexpress który ma w sprzedaży diamond paintingu robi obrazy z nadesłanego zdjęcia. Jeśli dasz radę się dogadać to po wysłaniu zdjęcia robią projekt i trzeba zatwierdzić czy się podoba i wtedy zamawiasz.
@kamilspl: ja dłubałam.obrazki jak miałam dużo wolnego czasu i czasem nawet cały dzień z przerwami to obrazek 30x40 zajmował ok tydzień. Ale twój jest o tyle dobry że będzie dużo pól jednego koloru więc jak dostaniesz w zestawie końcówkę że można przyklejać nawet 10 koralików jednocześnie to pójdzie szybko
@noname: Tak jak się obawiałem, pan Chińczyk nie rozumie o co mi chodzi / nie jest w stanie tego wykonać.
Sklep z PL wysłał mi za to projekt - 1,5 diamentu na piksel przez co wszystko jest rozmazane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak sam tego nie zrobię, to widzę nikt mi tego nie ogarnie...
@kamilspl: jak już trzeba kombinować to może zamów od chińczyka obrazek,.będziesz miał kryształki a sam wydrukuj w rozmiarze rzeczywistym, przyklej dobra taśmę.dwustronną i działaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem włożyć w antyramę to się może.nie rozleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)