Wpis z mikrobloga

Tirowi orzed moim autem pekla opona. Uszkodzila moj samochod. Roczny samochod, ktory jest na gwarancji.

Od 2 tygodni czekam na zabralnie uszkodzonego auta z OC sprawcy. Dodatkowo robia problemy z naprawa auta w ASO (A ZEBY BYLA GWARANCKA TI TAM MUSI BYC NAPRAWIANE). Musi byc zgoda opiekuna szkoda, ktory ano razu sie nie odezwal i ma wszystko w dupie.

Brawo #pzu

Kpina.

#auto #wypadek #problem #zalisie
  • 13
@inzynier_robert: auto jest w DE. Musze przynajmniej do nich przewiezc je. Dodatkowo musi byc to ASO w Pl. Bo w DE to musze sam naprawic. Wziac fakture. Wtedy walczyc o zwrot... koszt lawety to okolo 700 euro
@inzynier_robert: @_kapsel: dzieki. Zadzwonilem di Aso. Pani wziela nr sprawy. Jutro bedzie dzwonic di PZU. Jak oni nic nie ogarna to wysyla swoja lawete i obciazy faktura PZU. PZU auto z 2021 roku chcialo mi naprawiac u mechanika ,,giętka,,. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inzynier_robert: wiem. Nie podalem. Ale faktycznie sami mowili o ,,podaniu nr konta w celu wyplaty odszkodowania,,. A ja, ze tak nie chce. XD nic o ASO nie mowili

@Yebat: odstawiasz do ASO i nic cię więcej nie obchodzi, oni się wszystkim zajmą