Wpis z mikrobloga

Z racji, iż zazwyczaj pracowałem i pracuje w biurach zastanawiałem się ostatnio kim są perfumaniacy Mirki z grupy i ogólnie. Zastanawiałem się czy tylko mi się kojarzy taka osoba z pracą w biurze lub w handlu gdzie jest kontaktach z ludźmi, a mniej przy pracy fizycznej. Może błędne wrażenie. Jak to jest w końcu? Pracujecie tzw. ''biurowo'' czy może właśnie na odwrót i jest to ciężka praca fizyczna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
Pobierz Pk1bgt - Z racji, iż zazwyczaj pracowałem i pracuje w biurach zastanawiałem się ostat...
źródło: comment_1661951174KyYNwc2zRNUL9Yaf9Xaehw.jpg
  • 26
@Pk1bgt: Biurowo i wywodzę się z handlu xD czyli się wstrzeliłem. Aczkolwiek handlowcem stricte już nie jestem, prowadzę administracyjnie firmę informatyczną. Do biura od pandemii przychodzę mniej, często pracuje z domu. Dlatego mogę bezkarnie #!$%@?ć dziady od rana i tylko kot się na mnie krzywo patrzy bo różowa pracuje w szpitalu xD
PS. zadałem pytanie bo pracuje zdalnie tak to, ale akurat teraz częściej jestem w biurze i mam wreszcie powód jakiś normalny by kupować kolejne perfumy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pk1bgt: Też biurowa, a kiedyś handel. XD Nie mam już kontaktu z ludźmi z zewnątrz, ale mam dużo spotkań z pracownikami innych działów. Nie przeszkadza to jednak zarzucić araba raz na jakiś czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pk1bgt: raczej biuro, ale dużo czasu spędzam w laboratorium (wtedy pozwalam sobie na większe śmierdziele ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Mimo wszystko jakiś kontakt z ludźmi na co dzień w pracy mam xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pk1bgt: pracuje w firmie która produkuje elektronikę głównie telewizory - jestem operatorem wózka widłowego na obiekcie na którym pracuje jest trzech graczy którzy również się interesują perfumami( ͡° ͜ʖ ͡°)