Wpis z mikrobloga

Z racji, iż zazwyczaj pracowałem i pracuje w biurach zastanawiałem się ostatnio kim są perfumaniacy Mirki z grupy i ogólnie. Zastanawiałem się czy tylko mi się kojarzy taka osoba z pracą w biurze lub w handlu gdzie jest kontaktach z ludźmi, a mniej przy pracy fizycznej. Może błędne wrażenie. Jak to jest w końcu? Pracujecie tzw. ''biurowo'' czy może właśnie na odwrót i jest to ciężka praca fizyczna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
Pk1bgt - Z racji, iż zazwyczaj pracowałem i pracuje w biurach zastanawiałem się ostat...

źródło: comment_1661951174KyYNwc2zRNUL9Yaf9Xaehw.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 1
@Pk1bgt obecnie biuro, w dużej części zdalnie. W domu się nie pryskam, za to do biura też nie bo większość mojej półki to zawodnicy pokroju Opium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pk1bgt: biuro ( ͡° ͜ʖ ͡°) też związane z IT, ale jestem w biurze i dużo z ludźmi pracuję ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pk1bgt: praca z pacjentem w centrum rehabilitacji, w większości noszę perfumy świeże, bo na oddziale bywają różne inne, nie zawsze miłe zapachy.. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pk1bgt: pacjenci są u nas w ciężkich stanach, są stomie, pegi, bakterie wszelkiego rodzaju i często jest tak, że się człowiek cieszy jednak z tego, że maseczkę ma założoną xd
  • Odpowiedz