Wpis z mikrobloga

Trzy miesiące temu na urodzinach znajomego poznałem pewną laskę 24-25 lat. Od razu poczuliśmy wspólny język i nie przeszkadzało mi to, że jest ode mnie lekko starsza. Następnego dnia po tej imprezie skoczyliśmy wspólnie na piwo i po miesiącu wylądowaliśmy w łóżku. Jednak nie to było w tej historii najważniejsze. Przed ostatnim stosunkiem zapytała się mnie, czy nie chciałbym zrobić tego bez zabezpieczenia, ale odpowiedziałem jej, że boję się konsekwencji. Próbowała mnie urobić, ale jak to nie poskutkowało to zupełnie się wygadała. Powiedziała, że od pół roku ma męża, który jest miłością jej życia, ale jest też mocno nieatrakcyjny. Ma zakola i 170cm wzrostu. Powiedziała, że zdecydowała się że mną sypiać tylko dlatego, że chciała, żebym to ja ją zapłodnił, ponieważ dzięki temu dziecko będzie mieć łatwiejszy start w życiu (195cm 85kg highnormie face). Zapewniła mnie, że nic się nie wyda, ponieważ gdy jej mąż wypije to czasem nie zakłada gumy, więc będzie można wmówić mu łatwo, że to jego. Mocno to mną wstrząsnęło, więc powiedziałem, że to przemyślę do weekendu, a póki co dzisiaj dalej robimy to z zabezpieczeniem. Jak postąpić w takiej sytuacji mirki? Rozprzestrzenić geny dla uciechy kobiety, czy nie ryzykować krzywych akcji i potencjalnego płacenia alimentów? Nie ukrywam, że po takim chorym wyznaniu zupełnie straciłem wiarę w ludzkość...
#logikarozowychpaskow #zwiazki #redpill #blackpill #tinder #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #p0lka
  • 26
  • Odpowiedz
Rozprzestrzenić geny dla uciechy kobiety, czy nie ryzykować krzywych akcji i potencjalnego płacenia alimentów?


@PolskiHusarz: proszę pana, proszę śmiało zapłodnić tę kobietę, przecież nie będzie nigdy żadnego problemu. Mąż na pewno przyjmie dziecko i wychowa jak swoje, a matka nigdy mu nie powie, że go zdradziła. Niby na jakiej podstawie musiałby Pan płacić alimenty? Przecież ta kobieta nie zna żadnych Pana danych personalnych, a testy dna nie istnieją.
  • Odpowiedz
czytałem na reddicie post kolesia który był w związku 5 lat i super im się układało aż do momentu kiedy chcieli mieć dzieciaka
niestety charakter 168cm naszego azjaty to było za mało i jego kobieta wypaliła z pomysłem zapłodnienia przez kogoś wyższego i lepiej zbudowanego xD
NATURA
  • Odpowiedz