Wpis z mikrobloga

Ten #czajnik czy #czujnik #czvjnik czyli podróba MR Beasta może się udać, jedynie rozwala mnie to że w tych filmach nie ma żadnej treści - po prostu są, ale 3/4 contentu to STOP POCZEKAJ ZARAZ SIĘ DOWIESZ, ciągle te same przebitki, informowanie że "ZA CHWILĘ W FILMIE BĘDZIE TO" ale jak już "TO" jest to trwa kilka sekund i... dalej filmiki ze stocka i inne takie xD

#polskiyoutube #youtube #friz
  • 4
@Lapidarny: No odcinek rzeczywiście słaby ale podejrzewam, że oni dopiero się uczą tego typu filmików. Chcieli na siłę dynamiczny długi odcinek wystarczyło zrobić krótszy i obyło by się bez tych wstawek, które co chwile były
@Lapidarny: sam z ciekawości odpaliłem co to za nowa gwiazda, włączyłem odcinek z bezludnej wyspy na malediwach i jak mówisz, od początku ściemnianie PAJĄKI WĘŻE XD chociaż przyznam że byłem ciekawy trochę że będą siedzieć w namiotach podczas burzy, ale trwało to 10 sekund lol

no ale ma mocny dynamiczny montaż, dużo się dzieje co chwila, fajne dupy i oskarki, dzięki takiemu montażowi że dużo się dzieje (ale tak naprawdę nic)