Wpis z mikrobloga

@alltimehigh: jak nie ma na kogo głosować to najlepiej puścić głos na nową partię jak są w miarę rozsądni, tak żeby pokazać że nowe partie zgarniają znaczną część elektoratu, da to kopa do działania i trochę przestrzeże beton, może dzięki temu ktoś normalny wejdzie do polityki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strzelec-wiborowy: od pieniędzy ludzie wariują i się samolubni robią. Bardzo dobrze, że Jarosław Kaczyński im te pieniążki zabiera i daje potrzebującym mamom i ich pociechom też
  • Odpowiedz
@strzelec-wiborowy Lecz się.. Już pomijając to, że twój wpis jest starszy i naprawdę musisz trafić do izolatki, dzieciaczku to inflacja nie jest z winy PiSu... Na całym świecie teraz szaleje inflacja, a połowa Europy ma większą inflację od nas ... Więc ja i tak oddam głos na PiS w następnych wyborach, tak samo jak moja inteligencka rodzina :D


@kwiatekelo: o, mamy już pana „wszędzie jest inflacja”.
Tak to jest, że czasem z przyczyn niezależnych coś się zaczyna stpać i jest jakiś kryzys. Na to nie mamy wpływu. Jako Państwo mamy jednak wpływ na to:
- jak nasza gospodarka (i krwj ogólnie) jest przygotowana na taką ewentualność
- jak sobie radzimy z kryzysem, jak nim
  • Odpowiedz
@strzelec-wiborowy: mam nadzieje ze następne wybory wygra PiS, żeby ta partia była odpowiedzialna za to co się #!$%@? w następnych latach w Polsce, a nie ze będą sobie siedzieć w sejmowych ławach i drzeć #!$%@? ze za pisu był sukces i bogactwo.
  • Odpowiedz