Wpis z mikrobloga

@Docent_Jan_Mula:
Lidl to syf kiła i mogiła, wybór produktów żaden, warzywa przeważnie zwiędnięte i nieświeże, debilny wymóg zatwierdzania bezalkoholowego piwa(ponoć jakiś tam problem jest z kodami, a to całe niepromowanie kultury picia to bujda dla klientów), gdzie trzeba przy samoobsługowej czekać jak z normlanym alkiem, a do tego jeszcze przy wyjściu jakieś bramki jak w Auschwitz. Zlinczujcie mnie ale znacznie bardziej już wolę tę znienawidzoną przez wykopków Biedronkę ¯\_(ツ)_/¯
@Lesrley: Energetyki w większości przypadków nie są syfem tylko tak są nazywane przez ludzi którzy nie mają o nich pojęcia.

Przykładowo, duża kawa z mlekiem bitą śmietaną i dodatkiem karmelu może zawierać tyle samo kofeiny i cukru.
Problemem energetyków głównym jest cukier, dlatego lepiej wybrać opcję bezcukrowa.

Przykładowo monster ma około 145 mg kofeiny, redbul 80mg.
Przeciętna duża kawa (podwójne espresso) z sieciowki ma 100-200mg.

na własną rękę chociaż próbuje ograniczać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zgrywajac_twardziela: ja tak patrzę przekrojowo przez lidle i biedronki zwiedzane po Polsce w czasie wyjazdów, i nigdy nie znalazłam zadowalającego pieczywa w biedrze, lidl ma bardzo dużą ofertę chlebów (oczywiście nie będą takie jak w dobrej piekarni), a o mięsie z biedronki słyszałam takie opowieści od znajomych i rodziny, że strach kupować xD z lidlowym zawsze wszystko było ok i też mają bardzo duży wybór. No i jak Ogau pisze jest
@ksanthippe:

ja tak patrzę przekrojowo przez lidle i biedronki zwiedzane po Polsce w czasie wyjazdów, i nigdy nie znalazłam zadowalającego pieczywa w biedrze, lidl ma bardzo dużą ofertę chlebów (oczywiście nie będą takie jak w dobrej piekarni),

Mi osobiście nieco bardziej chleby z Biedry pasuję, jednak w obu tych marketach pieczywo jest ogólnie kiepskie.

a o mięsie z biedronki słyszałam takie opowieści od znajomych i rodziny, że strach kupować xD

z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zgrywajac_twardziela: na pewno zależy od sklepu i może kiedyś też trafię na czystą biedre, ale ta opinia się znikąd nie bierze. Mój najblizszy Lidl też nie należy do najczystszych, bo jest w nim po prostu spory ruch, ale najbliższa biedronka ma podobny przemiał i syf jest znacznie większy :/ z mięsem chodzi o przechowywanie w odpowiednich warunkach, znajomi trafiali na nieświeże, musiało być trzymane poza lodówka. Dobrze że wam się nic