Wpis z mikrobloga

@jathek znajomym kupowaliśmy karnety na skoki ze spadochronem.
Albo karnet do szkoły doskonalenia jazdy gdzie masz płytę poślizgową itd. - ja dostałam w zeszłym roku i byłam bardzo zadowolona.
@PanPrezes_PL: Moja żona patrzyła ma mnie z lekkim politowaniem, jak wyjmowałem go z pudełka, a teraz sama podniosła poprzeczkę w Beat Saber do takiego poziomu, że ja już nie gram, bo wstyd tak lamić xD Polecam pograć sobie w symulator psychopaty znany jako Blade & Sorcery, ale koniecznie w wersji na Steam za pośrednictwem Air Link ( )
@jathek Widzę że trumna wygrywa, ale jednak jakbyś wolal coś innego. To polecam jakiś scyzoryk victorinoxa, albo multitool Leathermana. Serio, nie wiedzialem jak czesto się przydaje, dopóki sobie nie kupiłem. W samochodzie trzymam multitool, najlepsze są z kombinerkami na sprężynie.
@kvmel: Ale ja to wiem i dlatego nie rozumiem dawania prezentów na siłę pytając się co ma się kupix, chociaż też trochę nie rozumiem że przez rok 2 połowa nie jest w stanie wymyśleć prezentu przeziez to może być total symbolicznie bo tym bardziej żyjąc z kimś długo to nie liczy się kwota