Wpis z mikrobloga

Polecam tiktoka, widać już że nastroje antyukrainskie coraz mocniejsze

@ElonMuskKochamCie: Czyli rubelki płyną, bo kontrofensywa piecze dobrze. Wczoraj żartowałem, że onuce zaczną grzać klasycznie wołyniem, ale jednak użyli też sprawdzonego "ukraińcy nie pracują, tylko pobierają zasiłki i my ich utrzymujemy"
Pobierz zjadlbym_kebaba - > Polecam tiktoka, widać już że nastroje antyukrainskie coraz mocni...
źródło: comment_1661874373qqDU6JZMyXuoToPJIxiyvF.jpg
@ElonMuskKochamCie: dobra Grażyna. Ej #!$%@?, #!$%@? za drugiej wojny to było, #!$%@?, bez przesady no. Słyszałam od znajomej #!$%@? no i ta Ukrainka nasrała na dywan #!$%@?, no trochę ogarnięcia no.

A nic mnie tak nie #!$%@? jak gadanie, że ooo na drugiej wojnie to ludzie zero rozrywek, kto tu jakieś imprezy widział. #!$%@? nawet nielegalna liga piłkarska się odbywała, nie mówiąc o potańcówkach czy robieniu dzieci..
Dlaczego niby nie na innych social media

@BayzedMan: Bo #!$%@? tłiter to aninomowe gówno z cyklu ANON123: (TUTAJ KOMENTARZ)

a tik tok to literalnie filmy podpisane imieniem nazwiskiem, twarzą oraz podkładem X lat starszych filmów XD. Rozumiem że tutaj już wejdzie teoria o mind control i deep fake. Zapytaj się Wiktori Gawrońskiej ile jej zapłaciło KGB za ten obrazoburczy filmik w temacie Ukrainy. Potem możesz przejśc w sekcje tysięcy komentarzy i
Pobierz ElonMuskKochamCie - > Dlaczego niby nie na innych social media
@BayzedMan: Bo #!$%@?...
źródło: comment_1661875551fFwIrHI9aj7Sx71MRwYwyB.jpg
@ElonMuskKochamCie te filmik drugi to 100% racja, też pracowałem w obsłudze i wiem jak to z nimi wygląda, darcie mordy po ukriansku, pretensje ze jak to nie ma za darmo że oni z ukriany xD ani słowa po angielsku ani słowa po polsku i #!$%@? po swojemu. Znam mnóstwo ludzi którzy mają identyczne doświadczenia ale tu jest wykop tu rzeczywiście w większości siedzą ludzie którzy z domu nie wychodzą.....
te filmik drugi to 100% racja, też pracowałem w obsłudze i wiem jak to z nimi wygląda, darcie mordy po ukriansku, pretensje ze jak to nie ma za darmo że oni z ukriany xD ani słowa po angielsku ani słowa po polsku i #!$%@? po swojemu. Znam mnóstwo ludzi którzy mają identyczne doświadczenia ale tu jest wykop tu rzeczywiście w większości siedzą ludzie którzy z domu nie wychodzą.....


@PanCiastek: Tak tak