Wpis z mikrobloga

Polecam tiktoka, widać już że nastroje antyukrainskie coraz mocniejsze


@ElonMuskKochamCie: ale co jest w tym złego że wg niej mają obowiązek pracować? Ja też tak uważam. Co więcej - uważam że uchodźcy powinni mieszkać w obozach dla uchodźców a nie w apartamentach i czegoś takiego jak 40zl/dzień, darmowe przejazdy, 10tys na ukrainke z trauma czy 500+ dla Ukraińców nie powinno być
@ElonMuskKochamCie: TikTok to Chińska firma. Tam nie ma żadnej moderacji i żadnego systemu do banowania ruskich trolli. Jak ciułasz kopiejki na jedzenie to masz tam eldorado. To tak jakbyś oceniał osąd świata na podstawie komentarzy na Interii - 90% komentarzy to boty lub trolle. Przykre ale co zrobisz...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElonMuskKochamCie: Ludzi głupich nie brakuje. A to jest zwyczajny brak szerszej perspektywy. Niektórym się wydaje, że Ukraińcy wszystko dostają na tacy. Ale bloku, w którym mieszkali, a który został wysadzony przez ruskich, to już nie widzą.
@ElonMuskKochamCie: Weź se konia zwal do tych miliardów wyświetleń. Moja 8 letnia siostrzenica w godzine potrafi przeskrolowac jakieś 1000 filmów i lajkuje wszystko co ma w DC. TikTok to żaden wskaźnik czegokolwiek. Facet co karmi mewę ma po kilka M. A ty jesteś marnej jakości putinowskim pachołkiem. Usuń konto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElonMuskKochamCie: Witaj kolego nie wiem czy ktoś Ci to już napisał bo nie chce mi sie czytać całego wątku ale czy masz pojęcie, że 1mln wyświetleń na tiktoku ma mniej więcej taką samą wartość oraz moc co 1000 na Youtube? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak było, byłem tym dywanem. Potem wstała, zakrzyknęła śmierc Lachom, Stepan Bandera ponad wsie i pobiegła nasrać do paczkomatu Inpostu, którym oczywiście też byłem.


@Walenciakowa: ale nikt nie ma pretensji akurat o to, bo nigdzie nie ma zakazu srania do paczkomatu!

Ps. Podobno jak srała to krzyczała: "jeszcze polsza nie zginęła ale zginąć musi!". Tak było, nie zmyślam.