Wpis z mikrobloga

@mikserq21: To że próbujesz mnie obrazać co drugi wyraz tylko obrazuje jakiego szoku doznałeś widząc że głos ludu w zdecydowanej większości ma inne zdanie niż 20 wykopków spamujących na tagu xDD

Ludzie podpisani imieniem i nazwiskiem, pokazujących swoją twarz i opowiadające swoje historie = prowokacje, ruskie trolle

anonimowe wykopki pierdkupa69 - poważnie źródło informacji i nastrojów

kisne
@BayzedMan o czym Ty typie piszesz, ja mówię o swoich doświadczeniach a Ty od razu dosrywasz się że nie jestem aktywny na wykopie ostatnio? Że co, opłacany rusek że mnie? Mowie wyjdź z piwnicy i zobqcz jak świat wygląda
@Leniek: Co jest złego w tiktoku? Słucham?
Plusy: Ludzie muszą publicznie pokazać twarz, często podpisują się imieniem i nazwiskiem. Jest najpopularniejszym medium na świecie. Łatwo weryfikować trolli tym czy mają podpięte socjale pod swoje konto oraz czy nagrywali osobiste filmy.

Minusy: Właściciel tiktoka może dawać na wierzch filmy które chce (chociaż wątpie że tam siedzi polsko-języczny chinczyk i łuska antyukraińskie filmy żeby dać je na główną XD) nadal są to szarzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ElonMuskKochamCie: krótkie formaty to gówno dla bezrobotnych karyn przesuwających palcem po smartfonie z nudów i gimnazjalistów. Im więcej ma wyświetleń i reakcji tym większe gówno, twój wykład tego nie zmieni
dzisiaj w gorących dwa filmy po milion wyświetleń o wynajmie mieszkań i pracy dla ukraincow


@ElonMuskKochamCie: Ty jesteś jakiś głupi czy w 2022 roku dalej nie wiesz, ze tiktok jest chińską aplikacją, której algorytm ma promować określone zachowania i trendy w zachodnich społeczeństwach?

Z resztą czy ty sie dobrze czujesz i myślisz, że wszelcy influencerzy co mają po miliony wyświetleń, zwłaszcza na tiktoku to się dzieje organicznie?!
@LifeReboot: której algorytm ma promować określone zachowania


Może dać na wierzch filmy niewygodne o Ukraincach, ale są one nagrywane przez szarych polaków na podstawie ich doświadczeń. I jak widać mają w czym chinczyki przebierać. Raczej nigdzie nie widziałem antyukraińskiej reklamy i propagandy żeby mieli oni narzucić konkretną narracje, to nie netflix i lgbt.

influencerzy co mają po miliony wyświetleń, zwłaszcza na tiktoku

Te filmy nie są żadnych influencerów tylko losowych karyn