Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czy można dostać pracę ZDALNĄ bez wyższego wykształcenia z podstawowym językiem angielskim? Jestem w stanie taką pracę wykonywać nawet za najniższą krajową byle nie chodzić do pracy tylko siedzieć w domu.
#pracbaza #praca #zdalna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630dd349a07f85290e3cda65
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirek, zamiast pisać czego nie umiesz, pisz co umiesz. W czym jesteś dobry. Co chcesz robić. Jakie masz plusy, których mogą nie mieć inni. Pracownik zdalny to NIE JEST zawód.
Jestem na pracowych grupach na FB i posty typu "szukam pracy zdalnej, ale nie umiem xyz" wyrastają jak grzyby po deszczu, po kilkanaście dziennie, bo każdy młody człowiek teraz takiej szuka i zwykle pisze o swoich brakach zamiast zaletach.
PS:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jak najbardziej call center ale odradzam szczerze, jest to tylko lepsza praca od fizycznej albo w gastro XD
Zawsze też jako helpdesk jakiś o ile dasz radę rozwiązywać czyjeś durne problemy cały dzień.
Jeszcze możesz próbować zostać Julką z HR'u, nakłamiesz w CV i możesz lecieć z nimi XD
Ostatecznie na twoim miejscu szedłbym w jednak w IT i tam w dupie mają wszyscy twoje papierki tylko jakim jesteś fachowcem.
@Gorkel taaa, bajeruj go dalej. W hr wcale nie jest łatwo się wbić, na entry lvl kandytatów z 200-300 cv, z dośw., wykształceniem. IT - 2,3 lata orki i samodyscypliny i konkurujesz z absolwentami po infie i tabunem ludzi chcących się przebranżowić (często z wykształceniem wyższym, dośw.zawodowym).

OPie - rejestrator medyczny w twoim zasięgu