Wpis z mikrobloga

Czy ktoś tutaj korzysta z PZU Plan na Zdrowie i może mi powiedzieć, czy jest zadowolony?

Czy w ramach ubezpieczenia (którykolwiek pakiet) można iść do lekarza nie będącego na liście placówek własnych / partnerskich, a potem uzyskać zwrot do jakiejś określonej kwoty? Pytam, bo w mojej okolicy nie ma żadnej placówki z listy, a nie uśmiecha mi się jeździć po całym mieście - jest to też główny powód (prócz patologicznego jak na prywatną usługę braku terminów) dla którego chcę zrezygnować z Luxmedu.

Ewentualnie czy są inne ubezpieczenia tego typu w Polsce? Korzystałem z takiej opcji za granicą i nie ukrywam, że się bardzo przyzwyczaiłem do tej wygody ;-)

#kiciochpyta #ubezpieczenia #zdrowie #pzu

Dorzucam też #programista15k #programista25k #programista , bo pewnie jest tu sporo osób na działalności, które mają prywatne ubezpieczenia.
  • 4
@Regis86: korzystam z PZU Zdrowie, ale tylko z placówek PZU/partnerskich - generalnie tych, które można wyklikać w systemie. Póki co jest ok. Zazwyczaj w miarę sprawne wizytu u specjalistów i badania. Prawdopodobnie nie odpowiedziałem na twoje pytanie, nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)