Wpis z mikrobloga

Czy możecie polecić jakieś godne uwagi rolki? Dzisiaj jadę do Decathlonu jakieś wybrać, ale totalnie nie wiem na co zwracać uwagę, czy jakie firmy albo modele są dobre. Budżet to max 600zł. Umiem jeździć, ale można powiedzieć że jestem amatorem w tej materii ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rolki #sport #decathlon
  • 26
@igierr: https://pastebin.com/Ws81Cgkd
A co z nimi jest nie tak? Cena/jakość wypada słabo, zwłaszcza jak kupisz za pełną cenę 800pln a w zamian dostajesz but marginalnie lepszy niż w rolkach za 300pln, kółka z tego samego gównolitu co w rolkach za 300pln, łożyska fajne, szyna jak w rolkach za 400pln. Ostateczna cena jak za profesjonalne rolki do slalomu albo freeride które zjadają dupą macroblade, ta sama firma produkuje RB 80 cruiser które
@ReeceWithouterpoon wiesz co, przymierzałem kilka różnych modeli w różnych półkach cenowych, doradzała mi osoba która zna się na tym i jeździ bardzo długo więc jej zaufałem. Że wszystkich modeli te akurat najlepiej pasowały mi do stopy, wręcz jak by były do niej stworzone. Nie zamierzam jeździć wyczynowo, chce po prostu od czasu do czasu z żoną i przyjaciółmi pojeździć rekreacyjnie i te wydają mi się do tego idealne. Mam nadzieję, że na