Wpis z mikrobloga

Mam dylemat co ograć, ukończyłem Gothica, trochę się męczyłem z archaicznym sterowaniem ale dałem radę, więc teraz wypadałoby ukończyć dwójkę z nocą kruka, gdzie nigdy tego nie zrobiłem i chętnie bym w to zagrał, ale mam też do ogrania Prey z 2017, bo lubię gry od Arkane, są zajebiste i byłby to powiew świeżości a nie kolejne fantasy RPG które w połowie mogłoby mnie znudzić. Co byście wybrali?
#prey #gothic #gothic2nk #gothic2 #gry

Gothic 2 NK vs Prey

  • Gothic 2NK 67.2% (84)
  • Prey 32.8% (41)

Oddanych głosów: 125

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@malyyoda: Idź w Gothica NK, nie zawiedziesz się, nie bez przyczyny wiele osób twierdzi, że to najlepszy z Gothiców.
  • Odpowiedz