Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moseva: beka, kupują ajfony za kilka koła, a później latają do lombardu je zastawiać co chwilę, bo ich na to nie stać :D
  • Odpowiedz
@bugg: @rowerbicycle123: ale #!$%@? Raz, że przy aktualnej inflacji raty 0% to najlepszy sposób płatności jaki może być, bo zanim zdążysz spłacić to po 20 miesiącach towar zdrożeje, a dwa budujesz sobie historię kredytową, dzięki czemu parę lat później podziękujesz sobie przy okazji brania kredytu hipotecznego albo leasingu.
  • Odpowiedz
W jaki sposób raty 0% to ignorancja, cwaniactwo, złodziejstwo i śmierdzące lenistwo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większość rzeczy droższych niż 2-3k biorę na 0% jeśli jest dostępne, pomimo że nie muszę.
Z powodów następujących:
- bo mogę,
- bo nikomu
  • Odpowiedz
@rowerbicycle123: powiedz połowie bogatych ludzi czemu mają 3/4 rzeczy w kredycie skoro mogliby wydać na to gotówkę. Masz prosty kalkulator z gówniana lokata 5k na 0,05%. Z 5k wydanych na telefon masz 0zl. Z 5k na lokacie z której bierzesz po 200zl zawsze będziesz miał coś na plus na koniec. Ale do tego trzeba umieć użyć kalkulatora i mózgu.
  • Odpowiedz
Kredyt to pójście na łatwiznę. Gardzę takim zachowaniem bo świadczy o ignorancji i lenistwie. A nic mnie tak nie brzydzi jak cwaniaki, złodzieje i lenie śmierdzące.


@rowerbicycle123: jestem przekonany, że nic głupszego już w tym roku nie przeczytam xD.
  • Odpowiedz
@Lord_Of_Terror: skończyły się raty zero po prostu, co raz trudniej jest z tym. Skoro byś zapłacił więcej znaczy, że to nie raty zero. Mój koleżka pracuje w mediaexpert, sam ostatnio brałem sobie nowy telefon na 10x0 to mi kazał cicho siedzieć bo już klientom z ulicy nie dają takiej oferty. Ewentualnie zobacz na ich stronach czasami są promki.
  • Odpowiedz
@rowerbicycle123: Tym się właśnie różnią ludzie którzy potrafią liczyć pieniądze od tych którzy tego nie potrafią.
Kupowałem ostatnio kuchnie za 30k.
Twoim tokiem myślenia powinienem kupić za gotówkę.
Płace i mam, po prostu.
Jednak kuchnie wziąłem na 60 rat 0%
Wrzucam sobie te 30k na zwykle konto
  • Odpowiedz