Wpis z mikrobloga

  • 9
@Moseva po to, żeby nie robić sobie zobowiązań w przyszłości, kiedy sytuacja może niespodziewanie zmienić się na Twoją niekorzyść.
  • Odpowiedz
@bugg: jak ciebie przeraża zobowiązać się na 2 stówy miesięcznie przez 2 lata to lepiej nie podpowiadaj tutaj ludziom co mają robić, pytanie było gdzie te raty dają a nie czy warto je brać
  • Odpowiedz
@Moseva: rzeczy,na które można odłożyć z 2 lub kilku wypłat nie bierze się kredytu.
Kredyt to tylko na mieszkanie albo doobre auto nie takie za 20 -30 tyś z taką kwotę w 2 lata można na luzie uzbierać ze srednia pensją
  • Odpowiedz
@rowerbicycle123: Nie bierze się kredytu oprocentowanego. A darmowe się bierze jak najbardziej w dzisiejszych czasach. Sam kupuje sobie nowego ajpona na raty 0% choć z dwóch wypłat bym sobie tyle odłożył ale po co?. Ja brałem EuroRtVAGD
  • Odpowiedz
@Moseva:
Kredyt to pójście na łatwiznę. Gardzę takim zachowaniem bo świadczy o ignorancji i lenistwie. A nic mnie tak nie brzydzi jak cwaniaki, złodzieje i lenie śmierdzące. No i wiadomo, panowie w sutannach i ich wyznawcy.

Akceptuję kredyty tylko ww. sytuacjach plus niespodziewanych np. ząb, zgubienie telefonu, choroba.
  • Odpowiedz