Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, chcę sobie kupić #rower do czysto rekreacyjnej jazdy i wybór padł na #riverside 500 z #decathlon. Mam tylko problem z rozmiarówką, może ktoś tutaj miał podobnie? Mam 182cm, czyli wg Decathlonu powinienem brać L, jeździłem zarówno na M jak i na L i oba niby spoko, ale na M kolana bolą trochę, a na L ręce drętwieją po dłuższej (2h+) jeździe no i w porównaniu do M to skręca jak lotniskowiec ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZlodziejBilonownic: ja mam 180cm i wziąłem M (kiedys pokazywali inna rozmiarowke /inne przedziały wzrostu/ - może coś zmienili w setupie) i niby jest ok, ale mam wrażenie że większy by nie zaszkodził.
Jakbym teraz kupował to brałbym L
  • Odpowiedz
@luj3pa: Na temat trwałości się nie wypowiem, bo na razie użytkuję go ten niecały miesiąc, a zrobione raptem 170km. Ale co do reszty to jest spoko- radzi sobie na asfalcie, ścieżkach, szutrze, w lesie. Pokonują go dopiero duże kamienie, czy gęsty, luźny żwir, który jest skuteczniejszy od hamulca- opony (38mm) mimo wszystko mają bieżnik raczej na utwardzone nawierzchnie, to nie jest MTB. Amortyzator na fabrycznych ustawieniach jest dość twardy, ale ustawienie
  • Odpowiedz