Wpis z mikrobloga

które były niedostępne/ze słabym sterowaniem na konsolach?


@supra107: Ale sterowanie w walce gdzie Ci latają demony na padzie przyjemne nie jest a o to OP pytał
  • Odpowiedz
@supra107: A to swoją drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale skoro pytał o gry na nowy piec gdzie sterowanie na padach było złe, to DOOM jest fajny.
Tym bardziej, że graficznie wymiata
  • Odpowiedz
@MePix: Najbardziej podoba mi się fakt że id ogarnia optymalizację i poprawnie wykorzystuje Vulkana zamiast #!$%@?ć się z DirectX jak reszta deweloperów. Pod tym względem to są wręcz wzorcem dla reszty deweloperów, jak zrobić dobrze wyglądającą grę a zarazem zrobić ją tak że nie wymaga kompa z kosmosu aby ją odpalić.
  • Odpowiedz
@supra107:

zrobić ją tak że nie wymaga kompa z kosmosu aby ją odpalić.


Tutaj zdradzę Ci sekret na temat nowego Dooma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gra działa tak dobrze, bo Bethesda jak to Bethesda zapomniała do gry wrzucić DENUVO i inne zabezpieczenia.
Więc gra działa czysto bo nic dodatkowego nie uruchamiasz tylko grę.

To pokazuje jak dużo FPS zjadają Ci zabezpieczenia przeciw piratom.
Były o tym artykuły
  • Odpowiedz
@MePix: No ja właśnie dzięki tej wpadce sobie w niego zagrałem, ale nie dokończyłem bo jakoś mnie aż tak mocno to nie wciągnęło. Szkoda tylko że ameby nadal będą bronić DRM bo dzięki temu wydawcy wydaje się że więcej zarabia bo przynajmniej nie piratujo, choć i tak 90% potencjalnych piratów i tak tej gry nie kupi, a po tym jak ten nowotwór zostanie wycięty albo przez Scenę albo przez P2P długo
supra107 - @MePix: No ja właśnie dzięki tej wpadce sobie w niego zagrałem, ale nie do...

źródło: comment_1661867178Um1Z9KvjqgdUjUoDFutowE.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@supra107: Chętnie pograłbym w takie extra wymagające gry bez zabezpieczeń.
Taki cyperpunk, rdr2 czy inne w które wpakowałbym jakieś mody graficzne bo miałbym 3x więcej FPS
  • Odpowiedz