Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 35
751 627 + 78 = 751 705

Ciekawa trasa :) widziałem np kolesia jadącego na rowerze i trzymał w ręce "3 smycze", a na nich krowy. Nie wiedziałem, kto kogo ciągnie i jak tą grupę wyprzedzić. Poza tym spotkałem wiewiórki oraz psa, który chciał mnie zaatakować (dlaczego te zwierzęta aż tak bardzo nie lubią rowerzystów? I dlaczego ludzie tych cholernych bram nie potrafią zamknąć…).
Oprócz tego odkryłem "szlak gąsek" w Gasiorowicach. Wrocław ma krasnoludki, Gliwice lwy, a ta miejscowość gąski. Ciekawe czy wszystkie odnalazłem.

Sama nawierzchnia dość mocno mnie zaskoczyła. Tam, gdzie spodziewałem się asfaltu, to dostałem dziurawą drogę z kałużami i błotem. Świetnie te miejsca widać na mapce w aktywności, ponieważ tam siłą rzeczy musiałem najwolniej jechać. NA jednym asfaltowym odcinku trochę popsułem bagietom robotę, bo przeze mnie kierowcy nie mogli przekroczyć prędkość i nie mieli kogo suszyć ( ͡ ͜ʖ ͡)

Doszło mi też 7 nowych kwadratów. W załączniku zaś zamieszczam zdjęcie jednej z gąsek, może kogoś zachęci, by je wszystkie odnaleźć?

#rowerowyrownik #ruszmirko #gravel #rower #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz Draakul - 751 627 + 78 = 751 705

Ciekawa trasa :) widziałem np kolesia jadącego na...
źródło: comment_1661800605YtCbEaBCczq6OClpEwM3OQ.jpg
  • 1