Wpis z mikrobloga

W sumie mnie zastanawiają dwie rzeczy jak tak patrzę na kanały kucelia:
1. Typ robi filmy od chyba 2010 roku albo nawet i wcześniej był wszak pierwszym reporterem Konona - naprawdę nie może zainwestować w jakiś statyw albo nie wiem zaangażować samicy żeby trzymała kamerę podczas unboxingów płyt, sprzętu czy przy przeglądzie prasy. To jak czasami siłuje się żeby coś tworzyć jedną ręką jest komiczne xD
2. Jak to jest że nagrywa praktycznie wszystko co uważa że dobrze będzie wrzucić do netu(jak np. zakup nachosów do filmu naprawdę kogo to #!$%@? obchodzi xD)i nikt mu jeszcze przynajmniej nie zwrócił uwagi że nie powinien nagrywać pewnych miejsc. Ok sklep z częściami do szrotów to jeszcze rozumiem ale dla obsługi kina to chyba typ z kamerą to powinien być red flagiem bo zazwyczaj typ z kamerą przychodzi z myślą nagrania filmu.
#axeliocontent
  • 5
@stary_asha: szaman w gruncie rzeczy wyczerpał temat.

Oskar musiałby dostrzec u siebie coś co wymaga poprawy. Jego narcyzm i zaburzenia psychiczne w zasadzie to uniemożliwiają. Kuc uważa, że jest doskonały. A jak coś jest doskonałe to tego nie zmieniasz, bo będzie tylko gorzej. Mówienie, że ktoś „zatrzymał się w rozwoju” to wyświechtany frazes, ale tutaj w pełni pasuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@stary_asha: @szaman_aman: @GunFight: swego czasu dodał wpis na YT by każdy wyraził na jego temat opinie i za każdym razem jak ktoś napisał negatywnie wyskakiwał z tekstami czemu mnie hejtujesz i nie rozumiał że ktoś wyraża opinię na jego temat na który sam prosił xd. Oczywiście potem komentarze pospadały z rowerka i zostały tylko te pozytywne xdddd