#kiszak To powiedzenie "masełko" to coś w rodzaju sera spod napleta? I co, że oni to masełko jedzą jak z kogoś się śmieją na streamie? Ja boomer, ja nie rozumiem nowomowy ( ͡°ʖ̯͡°)
@Jonasz-Kiszke-Mikke: kiedyś bez/schematu użył masełko w stosunku do kwitów na nich w sensie ludologów i zaczęli tego używać prześmiewczo w stosunku do niego
a i jeszcze był Pan Masełko - niszowy twórca który wrzucił film na temat rumuna
#kiszak Ciekawe co legoludy powiedzą o Sarosie - tutaj trochę będzie spięcie czy j---ć po nich bo są z PlayStation Studios a jak wiadomo jak od Playstation to samograj a z drugiej gra ta ma wszystko czego zazwyczaj w grach chcą czyli wysoki poziom trudności czy regrywalność.
@stary_asha: zakładam że na początku będzie krytyka/sceptycyzm chyba że będzie bardzo pozytywnie odbierana przez społeczność, to wtedy piwot i i głoszenie tezy jaka to super gierka
@T0pi5: no nie powiedziałbym że Returnal jest causality. Jak na grę Rogue to bliżej do likes niż lite. Gra napewno bardziej wymagająca niż jakieś śmieszne soulslikei więc grono ludologiczne pewnie tego nie ruszy na streamach by się nie ośmieszyć.
Natrafiłem na ten komiks i aż mi się skojarzył z menelobijcą i jego młodą podróbą z tym że zamiast switcha czyli konsoli dla tfu dadgamerów mają po prostu telefon xD #kiszak
W oficjalnym oświadczeniu Capcom poinformował świat o sprzedaży swojego najnowszego dzieła. Pragmata w dwa dni od premiery rozeszła sie w ilości miliona kopii. Wynik ten jest rewelacyjny, zwłaszcza patrząc na to, że jest to zupełnie nowa marka bez wstępnej bazy zainteresowanych graczy.
Pragmata na samym Steamie uzbierała do tej pory blisko 10 tys. opinii, z których 96% jest pozytywnych. Według SteamDB peak graczy w jednym momencie wynosił 68 687, a na chwilę
@Bujak: poczekaj zaraz zaczną się komentarze akolitów że wcale to nie sukces i trzeba czekać na wyniki finansowe wraz z filmem od areczka robiącym fikołki logiczne by udowodnić że gra wcale nie jest sukcesem xD
#kiszak #arkadikuss #elfickidokturnauk Nie umiem w wideo (nie chce mi się) więc macie takiego uproszczonego mema z ocenami pragmaty przez "odpowiednie" osoby
@Bujak: @MagicznyKarp zajebiści eksperci do spraw damskomęskich typ ktory wolał komputer niż swoją gotkę przez co ta kopnęła go w dupę i piwniczak który śpi conajwyżej ze swoją anime poduszką xD
Dlaczego samozwańczy ludolodzy jeszcze nic nie powiedzieli o największym zaskoczeniu tego roku, czyli Dispatch?
Dla nieświadomych, Dispatch to gra stworzona przez weteranów ze studia Telltale Games którzy pracowali wcześniej przy The Walking Dead i The Wolf Among Us. Odłączyli się od swojej pierwotnego studia gdy miało problemy finansowe, założyli nowe studio, AdHoc, i zrobili przygodówkę o superbohaterach w stylu starych gier Telltale. Gra sprzedała się już w nakładzie ponad miliona kopii, jest
@KawowySzturmowiec: natrafiłem na niego w okolicach premiery starfielda ponieważ rzeczywiście drażniło mnie tak wysokie ocenianie tej gry mimo iż wciąż była to gra na silniku morrowina zrobiona na o-------l, nawet dobrze gadał pierwsze zgrzyty były jak zaczął gadać bzdury o tym że konsole hamują gaming albo jechanie po grze ponieważ nie jest soulslike'm
Teraz oglądam go tak samo jak randombruce'a dla uciechy żeby mieć z kolegami z pracy tematy do
@Coopshtyl: pierwszy z brzegu w rozdziale o byciu szeryfem nie chodziło o losową dziewczynę tylko Amandę co zmienia wydźwięk całej sytuacji
Innym przykładem jest tworzenie wokół siebie sekty i autorytarne prowadzenie streama chodźby przez ciągły submode nie tylko na streamie ale też discordzie
No i niewielka ilość materiałów autorskich opierając się wyłącznie na reaction video które dodatkowo ustawia z pierwszeństwem dla wspierających
@Coopshtyl: wskaż mi youtubera lub streamera który shadowbanuje wszystkie komentarze niezgodne z linią partii albo który ukrywa dostęp do discorda za paywallem xD
@johnshepard2000: tak szczerze to obejrzałem i trochę średni ten film - nie wspomniał w ogóle o tym że typ tworzy sektę(to go głównie odróżnia od disa) a brak researchu w sprawie og kubsona(nie chodziło o losową dziewczynę) nie mniej jednak fajnie że powstaje wiecej filmów pokazujących prawdziwą twarz menelobijcy
@Huptys: ja p------e to on nie widział i słyszał co czyta? Dla mnie to dla kogo to robił jest nieistotne typ nagrał się do filmu szczującego na pewną grupę ludzi
#kiszak Chciałabym żeby pewne sprawy stały sie jasne. Też uważam że tzw ludolodzy pier***ą może nie non stop ale czesto, griftuja jak to zrobił np Kiszak z najnowszym Wampirkiem (gra grą roku nie zostanie ale bez przesady że jest totalnym gównem 1/10), ale na boga jest różnica miedzy punktowaniem merytorycznie i z sensem, a czepianiem sie głupotek albo celowym przekręcaniem tez byle tylko obśmiać typów.
@miloszy: ktoś w komentarzach dobrze napisał że nie chodzi o samo niekończenie recenzowanych gier ale próbę narzucenia standardów wszystkim innym tylko nie sobie, dokładnie jak prawacy co by zakazywali rozwodów czy aborcji ale w ich przypadku to zawsze "wyjątkowa sytuacja"
Pierwszy rumun stwierdził że profile steam recenzentów powinny być publiczne gdzie sam ma prywatny
W komentarzach już jakiś akolita powiedział żeby poszukać sobie recenzentów którzy spełniają wymyślone standardy(w sensie antyludologów)
#kiszak Ale to że dickiter pojawi się na PGA to się nie spodziewałem. Ciekawe czy jak spotka archona, kogoś z cd-action czy gola et face też będzie tak wyszczekany jak zza monitora xD
To powiedzenie "masełko" to coś w rodzaju sera spod napleta? I co, że oni to masełko jedzą jak z kogoś się śmieją na streamie?
Ja boomer, ja nie rozumiem nowomowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a i jeszcze był Pan Masełko - niszowy twórca który wrzucił film na temat rumuna