Wpis z mikrobloga

Niewyobrażalnym jest jak sperma potrafi zawładnąć człowiekiem. Dobry koliega poznał swoją aktualna partnerkę na #tinder. Generalnie dziewczyna 4/10 z wyglądu, z zachowania cicha woda taka #szaramyszkadlaanonka, on choć wysoki i szczupły to maksymalnie też 4/10 (można to stwierdzić na podstawie skuteczności na ww. aplikacji bliskiej prawie 0 oraz po prostu po jego look'u). Jedno można powiedzieć - nie jest Chadem. I tu teoria czarnej pigułki niestety spełnia się w praktyce. Tinderówka zrobiła sobie z podczłowieka służącego. Mieszkając razem gość jest odpowiedzialny za wszystko w domu zaczynając od podlewania jej kwiatków kończąc na gotowaniu i sprzątaniu mieszkania, o zakupach nawet nie wspominając. Pasożyt nie potrafi totalnie nic. To on musi pamiętać i opłacać rachunki, kiedy zasugeruje jej delikatnie jak to na cucka przystało, że powinna się do wszystkich tych rzeczy dołożyć to ona zawsze dziwnym trafem o tym zapomina. Najlepsza jest akcja z ostatnich dni kiedy zapytała kumpla czy nie ma w domu jej ulubionego chlebka. Kumpel już zmęczony wprost powiedział, że skoro nie kupiła to nie ma, a ta z pretensjami wyskoczyła do niego, że jej matkuje XD. Teraz zaczęła kręcić aferę o to, że nie mają wspólnego konta, chociaż ona ze swojej gównoroboty przynosi maksymalnie 2k, bo niebieska lvl 26 cały czas uczy się do zawodu architekta i jej aktualna praca to bardziej wolontariat niż faktyczne zarobki. Z tego co kumpel mówi to w sprawach łóżkowych też za wesoło nie jest. Dama delikatnie mówiąc - jest wybredna, ale jak wytłumaczyć samcowi beta, że ta księżniczka Oskarowi oyebałaby kutange po same migdałki tak, że wciągnąłby prześcieradło dupą, a dla niego mityczne segzy to miesięczna nagroda. Facet totalnie odklejony. Na jakiekolwiek sugestie wskazujące jego położenie odpowiada, że ona taka już jest( dla przegrywa), że ma duszę nie ogarniającej życia artystki, ale jest MEGA KOCHANA. Chociaż baba jest suką to facetowi wystarczy, że babsztyl ma tzipe i jest MEGA KOCHANA. Ja tego totalnie nie rozumiem. It's over dla chłopa. Nie szanujemy się kompletnie. Tzipa przysłania nam oczy, świat jako płeć oglądamy z perspektywy tzipy i to jeszcze średnio atrakcyjnej. A najgorsze jest to, że sami z siebie robimy #betabankomat i gramy w grę nie wartą świeczki.
#blackpill #przegryw #p0lka
  • 25
  • Odpowiedz
@mceryk14: o to sytuacja podobna do mojego kolegi ze studiów. Chłopak wysoki, przystojny, bogaci starzy opłacający każde jego zachciewajki. Poznał na studiach Ukrainkę. Ona brzydka jak noc listopadowa. Po prostu piękność nocy. Zakochał się w niej niemiłosiernie. Kupował kosmetyki, ciuchy, torebki. Nawet wynajął mieszkanie na siebie za które płacili jego rodzice. I teraz najlepsze. Pewnego dnia kolega pokłócił się z tą dziewczyna a ta wyrzuciła go z tego mieszkania mimo ze
  • Odpowiedz
@mceryk14: Mam takiego znajomego który robi studia, prowadzi firmę za 3 tyg będzie ojcem. Identyczny układ, to on będzie tyrał, pampersy zmieniał i gotował a ona będzie leżeć i wymachiwać rękami na kanapie xD
  • Odpowiedz
@Felixu: dalej to pogodzili się. Dalej pijawka na nim żyła. Najdroższe knajpy, kosmetyki itp. Nawet zawoził ją pod Lwów żeby rodzine odwiedzała bo dama nie mogła jeździć pociągiem. Jak się potoczyło dalej to nie wiem bo kontakt po studiach się urwał
  • Odpowiedz
@Felixu: niska i szczupła co nie znaczy ze bym ją tknął. Miała strasznie brzydka twarz. W sprawie seksu to tez żalił mi się ze za dużo go nie ma bo wiecznie głowa boli Julcie
  • Odpowiedz
@Felixu: Zgadzam się sperma niszczy mózg samca i właśnie dlatego powinien się on jej cyklicznie pozbywać ze swojego ciała. Najlepiej w pusię samiczki lub na jej nagie ciało (ʘʘ) ale jeśli nie ma takiej możliwości to w chusteczkę ehhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)...
  • Odpowiedz
ci z nofapchallenge to sa jak sekta, mysla ze jak nie dotkniesz fiuta przez iles dni to nie wiadomo


@Felixu: Dokładnie, #nofapchallenge to może być dla tych co regularnie uprawiają seks żeby nie marnować nasienia. Jeśli nie uprawiasz seksu to walenie konia jest nawet korzystne po to żebyś nie zachowywał się jak małpa w cyrku po to żeby ewentualnie zaruchać.
  • Odpowiedz
naprawde chcialbys byc w zwiazku z samicą, ktora otwarcie toba gardzi, dupy nie daje, bo "boli glowa" kaze wszedzie ja wozic itp byleby samemu nie byc?


@Felixu pamietaj, ze jestesmy na wykopie a tutejsi #!$%@? wyznaja zasade REEEEEE TZIPAAAAAA AAAAAA ()
  • Odpowiedz
@Felixu, @CloudSpanner: no nie do końca. Owszem przez pierwsze dwa-trzy tygodnie sperma ostro uderza na łeb. Tylko po tym przychodzi kilkumiesięczny okres podczas którego człowiek jest praktycznie całkowicie aseksualny. Dopiero po tym sytuacja wraca do normy. Pozdrawia były nieformalny guru tej sekty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz