Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#myslowice potrzebuje podjechać na kanał samochodowy max na 15minut bo urwał mi się tłumik. Złapie to drutem i spadam.

Leśne dziadki na garażach nie chcą mnie wpuścić
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zalogowany_jako: miałem kiedyś listę kanałów i najazdów ale sukcesywnie zmniejszała się ilość takich miejsc... Na Obroki jeszcze jakiś czas temu był, na Koszutce też ale to musiałbym poszukać na chmurze tego pliku a nie mam teraz kompa pod ręką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amn1337: znalazłem, starego mechanika poprosiłem żeby to ogarnął. Taka pierdołe to za 4piwka zrobi. Szkoda że nie ma takiego oficjalnego miejsca. Dobrze wiem jak by wyglądał teren wkoło tego po spuszczeniu kilkunastu litrów oleju...
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako:

Dobrze wiem jak by wyglądał teren wkoło tego po spuszczeniu kilkunastu litrów oleju...


...i najpewniej dlatego leśne dziadki na garażach nie chcą Cię wpuścić. Rozejrzyj się kiedyś w wolnej chwili po terenie dookoła kanału na Katowickiej, a także zerknij do jego środka to zobaczysz, jaki chlew człowiek potrafi zostawić po sobie w miejscu publicznym. Olejowe bagno, w którym znajdziesz stare filtry czy opony, śmieci, gruz itd. (°
  • Odpowiedz