Wpis z mikrobloga

@Ziqsu: Tak z ciekawości - czy wjazd z prostej nogi centrymetry obok głowy bramkarza nie grozi czerwoną kartką? Nawet w sytuacji, gdzie wszystko się udało?
  • Odpowiedz
@sztach: Nie znam się na piłce, ale wyglądało to cholernie niebezpiecznie. Kilka centymetrów... No nie chciałbym z takiego kopa zarobić w łeb.

Akcja przepiękna, ale też mnie to zastanawia. Jakby jakiś ekspert chciał się wypowiedzieć, proszę wołać ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sztach: Nie znam się na piłce, ale wyglądało to cholernie niebezpiecznie. Kilka centymetrów... No nie chciałbym z takiego kopa zarobić w łeb.


Akcja przepiękna, ale też mnie to zastanawia. Jakby jakiś ekspert chciał się wypowiedzieć, proszę wołać ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@mk27x: dlatego się pytam, bo widziałem co najmniej 2 razy jak ktoś dostał za taki wjazd (co prawda nie przy samym strzale) kartkę,
  • Odpowiedz
Powiem tak, od prawie 2 lat mieszkam w Barcelonie i byłem dzis na meczu dzisiaj. Trwa tu totalny szał na Lewego, koszulek nie ma, ludzie z niemocy kupują już podóby bo nie ma oryginałów nawet na stadionie czy online. trybuny szaleją, dostaje największe owacje chyba większe niż Andy Fati. Pięknie się wpasował, duma Polski! ⚽️⚽️ . Mam sąsiadów z Madrytu tutaj, już im powiedziałem że Lewy lepszy niż Benzema… nie wierzyli, a
monarek - Powiem tak, od prawie 2 lat mieszkam w Barcelonie i byłem dzis na meczu dzi...

źródło: comment_1661722284M7rnswd3t5RQTzPwB0KbWU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mk27x: @sztach:

Tak z ciekawości - czy wjazd z prostej nogi centrymetry obok głowy bramkarza nie grozi czerwoną kartką? Nawet w sytuacji, gdzie wszystko się udało?


Tak, jest to możliwe. Jest to jednak mocno uznaniowa kwestia, bo trzeba ocenić czy i jak niebezpieczne było takie zagranie. Przy golach gwiżdże się to jednak (niestety?) właściwie tylko w sytuacjach kiedy rywal zostanie trafiony.
Przy tej bramce nie szukałbym jednak czegoś
  • Odpowiedz