Wpis z mikrobloga

@121235678: Mam te Van Rysely i w tej cenie u mnie się najlepiej sprawowały, jedyne gatki, które się w miarę trzymały i nie powodowały większego dyskomfortu przy większym dystansie.

Ale i tak będę uparcie twierdził, że lepiej dopłacić do Asossów ¯\_(ツ)_/¯
@121235678: A zapomniałem! Po czasie się dowiedziałem, że Van Rysely trochę prześwitują na zadzie XD A ostatnio zauważyłem, że lekko na szwach puszczają, gdzieś po ponad roku po dosyć intensywnym katowaniu.
Ale podstawa to i tak dobrze dobrane siodło i smarowanie tyłka
@121235678: Zobacz w ATTIQ albo Forza sport.
Spodenki Forzy mam od tego sezonu - wkładka: super, 8h+ daje rade, jakość wykonania spodenek taka se - tu i ówdzie musiałem poprawić szwy, ale ujdzie. Spodenki od ATTIQ kupiłem dopiero co niedawno i niewiele mogę powiedzieć o wkładce jeszcze, ale sama jakość wykonania dużo wyższa, nic nie rozłazi się, a ten model obcisły akurat bardzo.
Spodenki z Decathlonu mam Triban RC500 -
  • 1
@121235678: mam 573 i jest to moja opcja numer 1 na długie wypady 150-300km nie dość że rozmiar siadł dobrze to i dupa z wkładka się dogaduje.

Miałem też van rysel Racer (chyba wersja 1) ale też niebieska wkładka i były ok. Nie było mi dane ich spróbować na bardzo długich trasach bo po miesiącu przetarłem podsiodlowka ale były w porządku na 1-3h jazdy (kupowałem za 150zl) więcej bym za nie
@Cypherspeed: Używasz? Widzę, że co prawda bliżej 400 niż 300 ale to jeszcze do przełknięcia. Jest jeszcze model Entrata minimalnie tańszy z tą samą wkładką (Kiss Air 2).
@guru8: to prześwitywanie to trochę słabe, nie chcę trafić na tag z dupeczkami ;P
@van_der_bike: Gore C3 mają wkładkę najbardziej podstawową active, C5 już lepszą advanced, ale nie mam i tak odniesienia czy to dobra wkładka czy nie.
Ostatecznie chyba odrzucę