Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@malinq:

raczej statystyki o tym, że sprawcami wypadków są nadal częściej kierowcy
bo rowerzyści stanowią ok 5% ruchu, więc czemu uważasz że powinni być sprawcami więcej niż 5% wypadków? Wystarczy że stanowią 50% pijanych złapanych w Warszawie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kochamschabowe: a o pijanych rowerzystach też masz prasówkę gotową? Btw 45% wypadków z udziałem rowerzystów powodują rowerzyści. To prawie połowa. Jak ktoś wyjeżdża na czołówkę z autem na rowerze to trudno go nazwać tytanem intelektu
@Waspin: Pedalarze symetrysci? Xd w kraju gdzie najwiecej osób #!$%@? samochodziarze, gdzie w wypadkach samochody-rowerzyści tez większość sprawców to kierowcy, gdzie do 80% kierowców przyznaje się do przekraczania prędkości. Ale rozumiem moje łamanie przepisów jest lepsze niż twoje?

Jesteś zaślepieni samochodziarze naprawdę, taki mem można byłoby chociaż zrobić z tym ze kierowca nie rozpoznaje znaku zakaz zatrzymywania ja wystarcze ze zrobię dwa kroki z domu o dowolnej porze dnia i nocy
@Waspin: No i ile ci pijani rowerzyści powodują wypadków w których ktoś postronny ucierpiał? A ile powodują kierowcy pijani takie wypadki? Spora cześć tych pijanych rowerzystów byłaby trzeźwa za kołkiem w Niemczech a na pewno w UK, tam tez można jeździć po pijaku rowerem i wyobraź sobie ze jakimś cudem mniej ludzi ginie na drogach. Niesamowite

To pewnie ten spisek antysamochdowy
@Waspin: Nie podoba się nie komentuj to najdurniejsza zasada o której słyszałem xd jest wolność słowa, jeśli ty masz z tym problem to nie wchodź w komentarze i nie komentuj

Super próba badawcza - jeden weekend gdzie pewnie była jakaś akcja na rowerzystów sprzed 16 lat xD?

Rozbawił mnie tylko ten twój komentarz o ‚symetryźmie’ nie ma żadnego symetryzmu sa tylko zakały polscy kierowcy - co potwierdzają statystyki. To już kierowcy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szalom: masz statystyki Policji z Warszawy za cały zeszły rok, możesz sobie spokojnie sprawdzić jak było. Nie będę paniczowi teraz wyszukiwał bo mu się źródło nie spodobało. Jak są takie zakały to zrób wpis, pewnie dostaniesz 2 tysiące plusów skoro wpis o tych biednych rowerzystach dostał ponad tysiąc. Mnie na przykład bawią Twoje fikoły i wybielanie pedalarzy. Ja sobie nie życzę jeździć po jednej drodze z najebusami a co drugi rowerzysta