Wpis z mikrobloga

@przemo97 właśnie wczoraj sobie przeglądałem niższe ligi i WTF? Co tam się u was #!$%@?? Odeszło pół składu, bo brak awansu i cięcia budżetu?
Czy nowi totalnie nie dają rady?
Ta patologiczna Kotwica na 1 to też jest żenada jak #!$%@?
@jamnik69xd: Problem z Motorem to nie mało punktów, tylko poziom gry i zawodników, które nie dają żadnych argumentów do tego, aby wyłączyć się z walki o utrzymanie. Szkoda, bo w takim mieście z takim ładnym stadionem wszystko poniżej drugiego poziomu rozgrywkowego to wstyd
W tej chwili najmocniejsze argumenty do awansu ma chyba Kotwica, Olimpia i Radunia, ale ta liga jest tak nieprzewidywalna że trudno cokolwiek powiedzieć. Ja przyznam że przed ligą typowałem do awansu Radunię, Polkowice i Znicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rudy_karzel: Nie wypowiem się na temat Motoru, bo oglądałem tylko jeden ich mecz. Natomiast jako kibic Olimpii, zdziwię się awansem do wyżej ligi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawdopodobnie będzie ten sam scenariusz co rok temu. Super jesień, wielkie plany, pompowanie balonika. A zimą sprzedaż najlepszych zawodników i walka o lidera pro junior system. XD Najgorsza liga do obstawiania, żadne prawa logiki tu nie występują i nic mnie
@Zi3L0nk4: Kibice oczywiście marudzą i wieszczą spadek, ale ja uważam że z meczu na mecz jest coraz lepiej (poza Śląskiem 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Plus pamiętam jak bardzo odmienił się zespół w zeszłym roku w przerwie zimowej, także liczę na to że teraz będzie podobnie.

Przewiduję że do zimy dalej będzie trochę nierówna i nieprzewidywalna gra na poziomie środka/dolnej połowy tabeli, a wiosną ruszy maszyna i
@rudy_karzel: Aktualnie sportowo jest znakomicie jak na warunki Elbląskie, ale nie bez powodu Olimpia jest najdłużej w 2 lidze z wszystkich klubów. Władzą miasta i prezesowi jest na rękę brak awansów. Nie muszą inwestować w infrastrukturę, a hajs leci do kieszenie z pro junior system i absurdalnie wysokich cen biletów. Może się coś zmieni po wyborach, ale to są raczej marzenia ściętej głowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)