Wpis z mikrobloga

@Vegasik69: otoz nie jest. W obliczu totalnej niedyspozycji Hetfielda w Hockenheim i totalnej bezjajecznosci pozostalych dwoch panow, to Lars wzial na siebie ciezar koncertu. Bylem w szoku, jak dawal rady na 2 stopy i ogolnie chyba go nawet podglosnili. A tez myslalem, ze on juz nie umie grac
  • Odpowiedz
Lars to poprawny perkusista i nic więcej, zero groove i feelingu, do tego irytujące fille i irytująca morda, a gadanie, że jest już stary to nie usprawiedliwienie, spójrzmy na Hoglana, Lombardo i innych w jego wieku


@Matr0niXX:

Mikkey Dee i dyskusja zamknięta :)
  • Odpowiedz
@Vegasik69: Moze i ma, ale kiedys odpuscil - jedna stopa, bebnienie do rytmu by miec jak najmniej okazji do pomylki. Teraz znow podkrecil obroty, ale jak mowilem - by zespol trzymal poziom, gdy ich szansonista zaczyna go obnizac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Sa o wiele lepsze zespoly jak Iron Maiden

Nigdy mi sie Metallica nie podobala, wszystko na jedno kopyto w zasadzie.


@wcaleniepchamsiewmultikonto: Meta z kawałkami w stylu thrash, punk, rock, country i blues (awangardowej Lulu czy symfonicznej S&M nie liczę) jest na jedno kopyto, ale Ironi grający ciągle tak samo i to samo nie są, tak? Mhm xD
  • Odpowiedz
Sa o wiele lepsze zespoly jak Iron Maiden czy Judas Priest.

Nigdy mi sie Metallica nie podobala, wszystko na jedno kopyto w zasadzie.


@wcaleniepchamsiewmultikonto:

Czy lepsze to kwestia subiektywna. Sam Metalliki nie lubię (poza dwoma pierwszymi albumami). Ale jeśli chodzi o "jedno kopyto", to jednak grali w różnych momentach kariery speed metal, thrash, stonera, hard rocka, heavy metal, coverowali punka, może nawet o nu metal im się zdarzyło zahaczać.

Natomiast Maideni
  • Odpowiedz
@StrongSilentType: Teraz branża muzyczna ciężki biznes. Od covida19 przekładają koncerty, trasy się sypią nikt niczego nie planuje na stałe bo #!$%@? wie co będzie w grudniu i okolicach. I jakbyś chciał większy koncert to ciężko bo nie wiadomo czy nie cofną a potem trzeba ludziom hajs oddawać za bilety i platformie za to, że zrobiła zwrot. Ciężkie czasy nastały dla muzyków. No i nie czarujmy się jak masz te 50+ na
  • Odpowiedz
@tonawiarywkilkarzeczy: Ciekawi mnie w jaki sposób taki koncert może się opłacać. Na marodowym w 2019 było 60 tys. ludzi, dzieląc 4 mln $ to ponad 66$ na łeb, a gdzie reszta kosztów ¯_(ツ)_/¯


@bnz44: tylko bilety były droższe niż 66$ xd wtedy to było 500zł czyli po kursie z 2019 to jakieś 140$ czyli ponad 2x więcej niż piszez, a to cena za zwykły bilet a były jeszcze kilkukrotnie droższe
  • Odpowiedz
@sruba_m3: rozumiem, że twoje życie jest udane i pełne sukcesów. Bo jeśli nie a ty jesteś przegrywem, pracujesz za minimalną, nie pracujesz, nie masz żony ani dzieci, jesteś nieszczęśliwy to nie jesteś uprawniony do dawania rad bo nie potrafisz w życie. Słuchanie rad od ciebie to jak nauka angielskiego od kogoś kto nim nie mówi. Rad to powinieneś słuchać, a nie je dawać.
  • Odpowiedz
@sruba_m3:

#!$%@? mnie to, że 3 dychy na karku, a tak naprawdę to #!$%@? umiem i nie wiem co bym chciał robić w życiu

Wszystko za co się do tej pory zabierałem to poświęcałem temu całkiem sporo czasu, a efekty zwykle były mierne

Inni dochodzili do mojego poziomu w 10% tego czasu co ja a potem z łatwością mnie przebijali, mówię tu o tematach typu fotografia, gra na instrumencie, programowanie i
  • Odpowiedz
@StrongSilentType: Megadeth z każdym kolejnym albumem przebija sam siebie, nie mówiąc o tym że Rudy potrafi w muzykę i wie czego oczekują jego fani, a za tym idą również ważne zespołowe decyzje takie jak Kiko czy chociażby wzięcie Adlera do nagrywek studyjnych. Meta to stary beton, którego każdy kolejny album był coraz #!$%@?, bawienie się w jakieś projekty i inne cuda na kiju, fani to chyba chodzą na ich koncerty już
  • Odpowiedz