Wpis z mikrobloga

Daily Rember. Ten starszy schorowany pan:

-znecał się na bratem
-znecał się nad matką
-znecał się nad ojcem
-zmuszał matkę do odbywania z nim stosunków seksualnych
-wyjątkowo okrutnie znęcał się nad swoim psem
-w wieku 30 lat rzucił pracę i żył przywłaszczając renty najbliższych
-nigdy nie odwiedził grobów rodzinnych
#kononowicz
Pobierz Bubsy3D - Daily Rember. Ten starszy schorowany pan:

-znecał się na bratem 
-znecał s...
źródło: comment_16616228116usAzrSAq0L16IZehrPLCd.jpg
  • 14
@Bubsy3D: zagolopowałeś się trochę o ile knur ostatnim #!$%@? polski jest to akurat nad ojcem się nie znęcał a na to że melestował Leonarde jedyne dowody to relacje sąsiadów które nie dość że nie spójne to jeszcze policja zaprzeczyła że interweniowała z takich powodów w belwederze na co powołali się sąsiedzi co do znęcania się nad bratem to jednoznaczne to nie jest bo boguś rozciął knurowi ścięgna w ręce przez co
O ile z resztą punktów raczej nikt nie ma zastrzeżeń, tak dalej czekam na to, aż wykopki wskażą na jakiś dowód potwierdzający tezę, że bestia ze Starosielc melestowala Old Leosię. xD Bo póki co to tylko jeden po drugim to powtarza.


@michal-chmielarz: skoro czekasz na dowód to sam potwierdzasz swoja nikłą inteligencje
skoro czekasz na dowód to sam potwierdzasz swoja nikłą inteligencje


@trolendo: co do #!$%@? xD jak stwierdziłeś na podstawie tamtego zdania, że ja poważnie czekam, aż ktoś potwierdzi te brednie o molestowaniu i nie potrafiłeś wyłapać ironii (no inni jakoś potrafili), to znaczy, że z nas dwóch to nie ja mam problemy z nikłą inteligencją xD.