Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do koneserów milfów. Ciężko ogarnąć tego typu mamuśkę na ONS lub FWB jako 20 lvl? Gdzie szukać? Tinder?

#milf #seks #tinder #podrywajzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630a1c34e1ffb3d8a8a60d19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do koneserów milfów. Ciężko...

źródło: comment_1661608599grlGaozUUsL8ovfxPQy4JG.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tinder jak najbardziej.

no i pamiętaj że to gra pozorów, wiadomo o co chodzi ale nie traktuj tinderówek jak Roksy, bo raczej nie poruchasz w tym odcinku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym celuj w duże miasta - Warszawa, Kraków, całe Trójmiasto - w sezonie pipidówki turystyczne . Jak jesteś w Polsce b to sobie z góry daruj.
  • Odpowiedz
RzeczywistaLama: Według mnie na 99% to niemożiwe w twoim wieku. Takie panie nie przesiadują na tinderach czy badoo (chyba że karyna 30+ z dzieckiem to dla ciebie milf). Weź pod uwagę że taka ma większe wymagania od partnera i od życia niż przeciętna laska. Bardziej celują w swój wiek +- w eleganckiego pana z audi a6 (cos w tym stylu)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
ChrupiącaOrka: @piwakk: Nie prawda. MILF to dla mnie kobieta z klasą, zainteresowaniami, samowystarczalna. Byle jakie znajdzie faktycznie na badoo i tinder tylko wiesz co? one też szukają minimum 7/10 gościa. W moim wieku jest sporo samotnych matek i wiesz jak to wygląda? One nie chcą popełniać błędów bo poprzedni związek zawsze traktują jako coś od czego chcą się odbić i jak szukaja czegoś to o wiele lepszego. Jeśli MILFy to
  • Odpowiedz
  • 0
W Szczecinie np. jest knajpa gdzie bawią się marynarzowe. Ponoć kto chce wyrwać milfa uderza tam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie Milf to nie tylko wygląd super laski po 40. Milf to nie jest karyna która szuka beciaka i frajera. Milf to kobita niezależna i atrakcyjna pod wieloma wzgledami, taka ma adoratorów a co za tym idzie swoje wymagania.
Nie sztuką jest wyruchać jakiejś karyny po 40 na brudnym tapczanie w jej wynajętej kawalerce w kamienicy. Musisz dosyć dobrze wyglądać bo prawdziwy milf nieudaczników ma na pęczki w kazdym
  • Odpowiedz