Wpis z mikrobloga

Neuropek jak trzeba się podetrzeć po sraniu - yyy potrzebuje 10 badań NAUKOWYCH bo nie wiem czy podcierać się prawą czy lewą ręką

Neuropek jeżeli chodzi o rynek matrymonialny i relacje damsko-męskie - no chłopski rozumizm jest w sam raz, just dobierz pasek do spodni bro, kobiety są ogólnie miłe

bawi za każdym
#blackpill #neuropa #bekazlewactwa #zwiazki #p0lka
Pobierz N.....u - Neuropek jak trzeba się podetrzeć po sraniu - yyy potrzebuje 10 badań NAUKO...
źródło: comment_1661600322MtZoTyR8FD12HdYtsCLhdH.jpg
  • 28
@NadmiarNiedoboru: i będzie miał rację. Kobiety są miłe. Po prostu te miłe są już dawno w długoletnich związkach albo nawet szczęśliwych małżeństwach. Natomiast w dużej mierze zostały te wybredne i te których nikt nie chciał. No i jeśli nie znalazłeś sobie fajnej dziewczyny wcześnie w życiu, to im dalej tym trudniej, bo najlepsze fajne dziewczyny są już "zajęte", a co lepsze wchodzą w kolejne związki. Aż zostają tylko księżniczki i desperatki.
Co z dbaniem o siebie, zdrowiem, trybem życia, zainteresowaniami?


@Gamtaro2: Czy za źródło incelizmu należy uznać niedbanie o siebie, zdrowie i brak zainteresowań? Jak tak to ciekawa teza, naprawdę.

Co ty sobie za chochoła teraz zbudowałeś? Bo strasznie bełkoczesz i ciężko zrozumieć, co właściwie chciałeś powiedzieć poza "bleleeergh neuropki bad blerrehrhh" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis:

Co ty sobie za chochoła teraz zbudowałeś? Bo strasznie bełkoczesz
@CalderX: No to piszesz do mnie po co właściwie? Skomentowałem twoją odpowiedź, a teraz się odwracasz na pięcie i zgrywasz obrażonego xD

Jeśli ty rozumiesz język opa, który jest po prostu losowym bełkotem będącym miksem wykopowo-blackpillowych urojeń, to szczerze współczuje. Oznacza to tyle, że jesteś równie wytresowany, jak on i przywykłeś do komunikacji na poziomie neandertalczyka.

Będę tak miły i udzielę Ci własnej interpretacji tekstu OPa. Z tekstu wynika drwina z
Dziękuje bardzo, czyli chochoł jednak. Bo chyba widzisz, jak bardzo absurdalne jest to, że op sobie wymyśla jakieś sytuacje, aby uzasadnić własne antynaukowe poglądy?


@aegispolis: To jest durne i niedurne, i nie da się zmierzyć poziomu durności. Po prostu sama wiara w naukę i rozum nie jest właściwym rozwiązaniem. Podobnie jak spłycenie świata do chłopskiego rozumu. Trzeba pogodzić się z ludzkimi ograniczeniami. Mnie osobiście bawi wszelkie wklejanie tysiąca linków do badań,
No to piszesz do mnie po co właściwie? Skomentowałem twoją odpowiedź, a teraz się odwracasz na pięcie i zgrywasz obrażonego xD

Jeśli ty rozumiesz język opa, który jest po prostu losowym bełkotem będącym miksem wykopowo-blackpillowych urojeń, to szczerze współczuje. Oznacza to tyle, że jesteś równie wytresowany, jak on i przywykłeś do komunikacji na poziomie neandertalczyka.


@aegispolis: Jaki agresywny się zrobił, patrzcie na niego XD. Beka z ciebie typie, bo wbijasz na
Jaki agresywny się zrobił, patrzcie na niego XD. Beka z ciebie typie, bo wbijasz na takie tagi i jedyne co po sobie zostawiasz to jakąś mowę trawę zabarwioną wywyższaniem się nad przegrywami, co jest typowe dla ludzi twojego pokroju. Język ewoluuje, szczególnie ten internetowy, a łącząc to z samą specyfiką tagu, to po prostu takiego się tutaj używa. Nie pasuje? Wypad, nikt tęsknić nie będzie. Ale jak ktoś ma jakąś śmieszną misję,