Wpis z mikrobloga

Neuropek jak trzeba się podetrzeć po sraniu - yyy potrzebuje 10 badań NAUKOWYCH bo nie wiem czy podcierać się prawą czy lewą ręką

Neuropek jeżeli chodzi o rynek matrymonialny i relacje damsko-męskie - no chłopski rozumizm jest w sam raz, just dobierz pasek do spodni bro, kobiety są ogólnie miłe

bawi za każdym
#blackpill #neuropa #bekazlewactwa #zwiazki #p0lka
N.....u - Neuropek jak trzeba się podetrzeć po sraniu - yyy potrzebuje 10 badań NAUKO...

źródło: comment_1661600322MtZoTyR8FD12HdYtsCLhdH.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@NadmiarNiedoboru: Nawet w środowisku akademickim jest ten problem, który zawsze się bierze pod uwagę, że człowiek jest przeważnie niezbyt obiektywny i filtruje wszelkie informacje przez swoją psychikę, prywatne poglądy i odczucia. W naukach opierających się na zero-jedynkowych eksperymentach jest trochę łatwiej się tego pozbyć ale w innych zawsze istnieje ryzyko zniekształcenia badań przez jednostkę. Dodajmy do tego, że naukowcy jak się czasem uprą na swoją własną hipotezę to bronią jej rękami
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru:

Pamiętaj o klasyce normika, czyli:

Masz na to jakieś, hehe, BADANIA?


Odeślij do przeczytania ponad 100 różnych badań, robionych przez różnych naukowców i różne instytucje, które mają zbliżone wnioski i wskazują tym samym pewną tendencję.

aLe NiE tAkIe!!1


ewentualnie druga reakcja obronna to to słynne wahadło normika, czyli "no przecież to każdy wie od dawna, więc nie wiem do czego się brandzlujecie". xD
  • Odpowiedz
Pamiętaj o klasyce normika, czyli:

Masz na to jakieś, hehe, BADANIA?

Odeślij do przeczytania ponad 100 różnych badań, robionych przez różnych naukowców i różne instytucje, które mają zbliżone wnioski i wskazują tym samym pewną tendencję.

aLe NiE tAkIe!!1


@Stark_Espada: Nie ma co owijać w bawełnę, obrzydliwe jednostki, dla takich powstało coś takiego jak czarnolista
  • Odpowiedz
zamiast w swojej leniwej dupie


@Gamtaro2: ale ja nie wierzę w tą głupotę, że każdy jest kowalem swojego losu
co śmieszniejsze przeciętny typ ma większą szansę na zarobki 20k/msc niż na udany związek
na tagu mamy kilku 20k-50k którzy nigdy nic xD
  • Odpowiedz
@Gamtaro2: just take a shower bro! jak to jest że pokolenia facetów np w PRL myło się raz na tydzień szarym mydłem, mieli jedne dżinsy z pewexu, mieszkali z rodzicami i nie wystepował u nich problem incelizmu? a dzisiaj 100 pryszniców/s to minimum. chyba ludzkość by wymarła jak my przetrwaliśmy do dzisiaj to nie wiem
  • Odpowiedz
Co z dbaniem o siebie, zdrowiem, trybem życia, zainteresowaniami?


@Gamtaro2: xD a jaki zdrowy tryb życia prowadzą typy z największym powodzeniem? bo przeważnie chleją do odcinki co weekend a zainteresowania to meczyk i ruchanie nowej julki

żeby przeciętny chłop miał minimalne powodzenie to musi podporządkować całe swoje życie na self-improvement
  • Odpowiedz
@1624294678: po pierwsze w tamtych czasach pomimo wojny i wynikającej z tego oscylacji w liczbie narodzeń populacja wykazywała tendencje wzrostową, więc każdy typ wybierał z rocznika o kilka lat młodszego, który zawierał więcej dziewczyn niż gości w jego roczniku. Jak chwilowo było inaczej to zaraz była następna górka. Obecnie mamy niewielki strumyczek młodych kobiet wchodzących na rynek i olbrzymi nawis kutflacyjny narodzony w latach dziewięćdziesiątych.
Po drugie, za komuny granicę były
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CalderX: ja przecież właśnie pytam jaki był temat posta, bo napisałeś niezrozumiały bełkot. I gdzie tu masz dyskredytowanie ciebie? Ty w ogóle po polsku rozumiesz? Bo rzucasz losowymi tekstami dosłownie xD
  • Odpowiedz
@aegispolis: Ty naprawdę masz jakiś problem, gdzie odnosiłem to do siebie, gdzie ewidentnie nie jestem autorem posta? Uważaj na siebie, bo kiedyś od tych fikołków retorycznych sobie coś zrobisz. A jeśli nadal masz problem ze zrozumieniem tego, co AUTOR (nie ja mordo, autor) ma na myśli, to radzę uciekać na główną czy ogólnie z internetu, bo się po prostu do tego nie nadajesz.
  • Odpowiedz
@Krazownik: @1624294678: W okresie PRL, była znaczna nadwyżka kobiet nad mężczyznami wynikająca między innymi z ogromnych strat wojennych. Druga sprawa, zamknięcie granic powodowało, że mało kobiet wyjeżdżało zagranicę. W tym czasie istniały takie warunki demograficzne i sociobiologiczne, które działały jak odwrócona hipergamia. Dodatkowo zadziałał jeszcze jeden efekt, z którego wiem, że korzystali bardzo brzydcy faceci i mogli oni poderwać nawet całkiem atrakcyjne kobiety. Mianowicie, w tym okresie istniał dobrze rozwinięty
  • Odpowiedz