Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@fizzly: Jak gotujesz normalnie, to po prostu kupujesz zwykla cebule w sklepie, a jak gotujesz w thermomixie, ktory podaje wage do dan, to chcesz kupic najwieksza cebule w sklepie, zeby starczyla na wiecej.

@NielegalneKretowisko:
A jak gotujesz z przepisem, który podaje wagę składników to, kupujesz dokładnie tyle, czy jak najwięcej, żeby starczyło na dłużej? XD
  • Odpowiedz
od tygodnia jestem na płynnej diecie i jeszcze tydzień a już zaczynam chodzić na skróty.. na początku mi wszystko nie pasowało
  • Odpowiedz
  • 0
@NielegalneKretowisko ja rozumiem ten mem tak, że jak gotujesz normalnie to dodajesz np. Pokrojoną jedną cebulę to tak często jest w przepisach. A jak gotujesz z thermomixem to masz 120g cebuli i #!$%@? zostaje ci 1/2 cebuli z którą nie wiadomo co zrobić
Chociaż nie mam pojęcia ile waży cebula :D
  • Odpowiedz
@fizzly: Jak gotujesz normalnie, to po prostu kupujesz zwykla cebule w sklepie, a jak gotujesz w thermomixie, ktory podaje wage do dan, to chcesz kupic najwieksza cebule w sklepie, zeby starczyla na wiecej.


Co #!$%@? xD

@WarmWeather: Zwykłe gotowanie to po prostu obróbka cieplna a gotowanie w termimiksie to metafizyka, spotkanie ze stwórcą, wydziwianie przed kasjerkami że szukasz specjalnej cebuli z grupy fougere 120 gramowej do termomiksa (
  • Odpowiedz
  • 3
@NielegalneKretowisko

@fizzly: Jak gotujesz normalnie, to po prostu kupujesz zwykla cebule w sklepie, a jak gotujesz w thermomixie, ktory podaje wage do dan, to chcesz kupic najwieksza cebule w sklepie, zeby starczyla na wiecej.


Chyba dalej nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@aukolb: A ja to zawsze myslalem, ze termomix polega na tym, ze wrzucasz skladnik, on go odpowiednio obrabia - np kroi ci ta cebule czy cos - i mowi daj nastepny… i tak dalej.

A tu sie okazuje, ze termomix to taki piekarnik elektryczny + ksiazka z przepisami?
  • Odpowiedz