Wpis z mikrobloga

Cześć Wykop!

Nazywam się Kacper Majchrzak, jestem trzykrotnym Olimpijczykiem (Tokio 2020, Rio de Janeiro 2016, Londyn 2012), rekordzistą i mistrzem Polski w pływaniu w stylu dowolnym na 100 i 200 m.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania!
Zapraszam na #ama ze mną we wtorek o godzinie 17.00 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#polska #plywanie ciekawostki #wykop
kacper_majchrzak - Cześć Wykop!

Nazywam się Kacper Majchrzak, jestem trzykrotnym O...

źródło: comment_1661593560eheRQDlVAMkCRLeYG1W3gR.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kacper_majchrzak: Wkopali Cię mordo z tym AMA. O ile w ogóle to Twoje konto, ale pewnie po odzewie tutaj ktoś Ci przekaże co tu się #!$%@?. Pewnie jakiś syn kuzyna Jacka Sasina, który dostał posadkę w marketingu Orlenu wpadł na ten zajebisty pomysł xD
  • Odpowiedz
Masz z nami kontrakt sponsorski mówili, idź na wykop zrobić ama bo ocieplamy wizerunek mówili, przy okazji zdobędziesz uznanie i sławę mówili.
Aleś się wpakował bracie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
"Wykop? To przecież nasi tam marketing robią! Świetny pomysł!"
Czy posiadanie sponsora w postaci Orlenu wiąże się z obowiązkiem głosowania na PiS?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lacoste: No niby prawda to w końcu sportowiec a nie zarządca Orlenu i szczerze mówiąc nikt by się go nie czepił, ale to logo aż prowokuje do kpin. Może to i nieszczęśliwy przypadek i gość po prostu wybrał zdjęcie na którym dobrze wyszedł, ale biorąc pod uwagę fakt, że Orlen na wykopie się próbuje reklamować to wydaje się to trochę podejrzane.
  • Odpowiedz
@Lacoste:

Lekkoatletów tak hołubionych w PL


Ja nie wiem skąd ten kult lekkoatletów, te wszystkie zawody to są fajne tylko dla uczestników, coś jak teatrzyki szkolne.
Co oni umieją? Czym się przysługują społeczeństwu? Szybko biegają? To niech biegną powiedzieć sponsorowi ze ich chyba ludzie tak średnio lubią. Może chociaż ich ktoś posłucha
  • Odpowiedz
Opuść sobie to miejsce, zbyt toksyczna i zero-jedynkowa społeczność co widać z resztą po komentarzach.


@zelan: ale kto go prosil o to AMA? przeciez 99% ludzi tutaj pierwszy raz widzi typa na oczy, w tym ja. :)
fajnie ze sponsorujemy komus hobby, ale mnie nie interesuje ten koles zupelnie. Poza tym na niewygodne pytania i tak nie odpowie.
  • Odpowiedz
Cześć Wykop!

Nazywam się Kacper Majchrzak, jestem trzykrotnym Olimpijczykiem (Tokio 2020, Rio de Janeiro 2016, Londyn 2012), rekordzistą i mistrzem Polski w pływaniu w stylu dowolnym na 100 i 200 m.


@kacper_majchrzak: cześć Kacper. Gratuluję sukcesów. Twoim sponsorem jest państwowy koncern, który bezzasadnie winduje ceny paliw, co przekłada się na wzrost cen wszystkiego; np. żywności, leków, ubrań, itp. także wybacz ale nie będę się cieszył Twoim sukcesem, póki nie zmienisz
  • Odpowiedz