Wpis z mikrobloga

@Sultanat_Muszelki: my na wyjezdzie w Poznaniu poruszaliśmy się tylko nimi, ale raczej na obrzeżach lub po ulicy, na chodnik staraliśmy się nie wjeżdżać, tym bardziej między ludzi. Fajna sprawa, bo na naszym zadupiu ich nie ma xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@czemu_dlaczego: jestem hulajnogarzem i mnie również to zadziwia, jak można #!$%@?ć z pełną prędkością po chodniku pełnym innych ludzi?
Druga rzecz dość przykra którą zrobili hulajnogarze i patokolarze jest strach pieszych przed wejściem na przejście dla pieszych przecinające ścieżkę rowerową. Bo debile się jeszcze nie nauczyli, że pieszy ma pierwszeństwo nie tylko na przejściu przez jezdnię ale też na przejściu na ścieżce dla rowerów.

Ale też zachęca się wszystkich uczestników ruchu
Bo debile się jeszcze nie nauczyli, że pieszy ma pierwszeństwo nie tylko na przejściu przez jezdnię ale też na przejściu na ścieżce dla rowerów.


@Krzysu: Tutaj to są dwie patologie, pierwsza jest taka, że bez znaku pionowego nie ma przejścia bo namalowane pasy to nie przejście i to powinno zostać zmienione dla DDR, a druga że nawet gdyby tak było to uczestnicy DDR mieli by to i tak w dupie
@czemu_dlaczego: ostatnio podczas biegania chłop leciał chodnikiem jakieś 40km/h I prawie się #!$%@?ł we mnie, gdybym nie odskoczył. Najlepsze, że to było tuż przed przejściem dla pieszych, zero rozwagi chłop z taką prędkością chciał #!$%@? sie na przejście, które od strony kierowcy była kiepska widoczność na chodnik, gdyż zasłaniał płot. A potem pewnie pretensje, jka by go przejechał ktoś...