Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 27
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:03, Sobota, 27 sierpnia 2022. Imieniny: Józefa, Kolasantego. Słońce wstało dziś o 05:44. Świecić będzie 14 godzin i 7 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:52. Ciemna noc zapadnie o 21:19, ale gwiazd można wypatrywać od 20:30.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 16
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Siemandero. Dziś fajna sobota się zapowiada, bo pogoda ładna, a do tego nie mam zaplanowanej żadnej imprezy, więc sobie odpocznę (przynajmniej psychicznie, bo fizycznie popracuję). Wczoraj wieczorem sobie posiedziałem na tarasie w ciemnościach i sobie patrzyłem na gwiazdy, też fajne odstresowujące zajęcie. Dziś planuję pojechać do lasu i zebrać parę żołędzi i zasadzić sobie w doniczce tak, żebym na wiosnę mógł je wsadzić do ziemii ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Sobota, gorąc, wieczór w pracy... Nie brzmi jak dzień idealny ale cóż. Jakieś śniadanie, trochę sprzątanie, praca i tyle z dnia.
  • Odpowiedz
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @lenythenub: @pepek614: @Leisik34: @RudzielecZakapowy @Grayish_Starling: @mitchumi: @Jeffrey_M: @lrllrlrr: @Pelit: @zielarz:

wspaniała wiadomość - jeśli nic się nie zmieni, to mamy dziś ostatni taki gorący dzień (
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
Dzień dobry, za długo dziś spałem i czuje się teraz jakbym nie spał wcale. Kolejny tydzień przeleciał błyskawicznie. Wakacje też już się kończą i zaczną się już chłodniejsze dni. Miłego dnia i pysznej kawy!

Dioddy - Dzień dobry, za długo dziś spałem i czuje się teraz jakbym nie spał wcale. K...
  • Odpowiedz
30k kroków dzisiaj nabiłem, trochę zmęczony ale było warto. Jutro kolejne tysiące, kocham góry. Trzymajcie się! I udanego weekendu!
  • Odpowiedz