Wpis z mikrobloga

Z przegrywu takiego prawdziwego nie da się wyjść. Przepraszam was za to że myślałem że los da się odmienić i zmiana mindsetu pomaga niby tak, ale nie do końca problemy wróciły jak boomerang nie będę zdradzał szczegółów albo #!$%@? powiem kiepsko ze zdrowiem, nie najlepsze geny, nie najlepiej z hajsem i sami wiecie na co cierpię m.in. dyspraksja, Asperger, depresja i bycie troglodytą. Dzisiaj zrozumiałem swoje położenie i że faktycznie życie to loteria a tym co się udało wyjść z bagna mieli podaną czyjąś pomocną dłoń której ja nie mam od nikogo. Druga sprawa komu się udało odnieść sukces to nigdy nie był przegrany tylko zwyczajnym leniem/obibokiem. Nie wiem jak życie się dalej potoczy. Powiem wam szczerze mam w dupie już zdrowie, karierę na yt, looksmaxxing i inne. Chcę żyć i wegetować na szczęście robotę chociaż znalazłem nawet dwie, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę a teraz jak mi się po tym jak zrozumiałem jak mam konkretnie #!$%@? wszystkiego odechciało spacery, poznawanie ludzi, gadanie z kimś etc zwyczajnie nie chce nic na siłę. Szczerze mam w dupie już jak mnie odbierają ludzie ważne by nie rugali i nie prześladowali mnie. Najlepiej w domu jako domator i socjopata. Mam już we wszystko #!$%@? co będzie to będzie. Będę żył dla gierek, anime i jedzonka. Peace.
#przegryw #squarexloserlover #gorzkiezale #maruda #pesymizm #malkontenctwo #socjopata #asperger #autyzm #asd #gownowpis #przemysleniazdupy #przemysleniazdupy #niepelnosprawnosc
  • 8
  • Odpowiedz
@SquarexLoserLover: to nie takie proste, uważam, że można wyjść z każdego przegrywu tylko to jest bardzo trudne. Tylko to nie trwa dzień, tydzień czy nawet rok, a wiele lat. W zależności od tego jak źle było, może kiedyś wyjdę, tylko to potrzeba bardzo dużo samozaparcia albo kogoś kto będzie wspierał (na żywo niestety, nie tylko w necie)
  • Odpowiedz
  • 0
@dizzy126 W takich ciężkich przypadkach jak u mnie to nie starczyłoby życia by wyjść z przegrywu musiałbym żyć jeszcze raz tyle ile dożyję; w sumie nawet wtedy nie miałbym gwarancji że wyjdę z gówna, bo najlepiej mają ci, którzy urodzili się zdrowi jeszcze lepiej mają tacy co są zdrowi i mają zajebistych rodziców, a najlepiej to tacy co im dobrze wylosowało rodzina, geny, życie na poziomie i w dostatku etc
  • Odpowiedz