Wpis z mikrobloga

Jeśli LGBT to ideologia, to niech ktoś mi powie, co ją charakteryzuje. W sensie, jakie są jej postulaty, kto ją wymyślił, jacy teoretycy za nią stoją? Wiąże się z nią jakaś konkretna filozofia? Mają oni jakiś manifest, do którego można by się odnieść? W sensie chodzi mi o rzeczy, którymi ideologie się zwykle charakteryzują. Marksizm czy liberalizm, a nawet faszyzm miał swoją doktrynę, pewne teoretyczne ramy i intelektualną podstawę oraz głównych przedstawicieli. Nawet feminizm to ma. W przypadku LGBT jakoś tego nie widzę. Swoją drogą, nawet gdyby LGBT było ideologią, to co w tym złego? Korwin też broni pewnej ideologii zwanej przez niego konserwatywnym liberalizmem. Bosak, czy Braun również głoszą swoje idee. Dlaczego ideologia miałaby być złem samym w sobie? Proszę o jakieś konkretne odpowiedzi.
#polityka #lgbt #homoseksualizm #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #pytanie #filozofia #bekazkonfederacji
Al-3_x - Jeśli LGBT to ideologia, to niech ktoś mi powie, co ją charakteryzuje. W sen...

źródło: comment_16615113980m3b0AxOHmHH6T7uceDR6w.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Al-3_x: Co ty, nie oglądałeś wywiadu z Bezmenowem? On wszystko wyjaśnił, jak to geje na zlecenie postmodernistycznych neomarksistów mają wprowadzić światowy komunizm.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Al-3_x: koniobijcy konfederaccy za naczelnych przedstawicieli zjawiska z którym się nie zgadzają biorą 13 letnie Julki z Twittera i ich wpisy. Zgaduję, że przyczyną tego może być fakt, że te 13 latki są tak samo merytoryczne i tak samo obeznane jak ich ukochani liderzy k0nfy. No i tylko taki przekaz są oni w ogóle w stanie zrozumieć. Na tych ludzi trzeba patrzeć jak na bandę zbuntowanych paronastolatków. Wtedy ich motywacje, poglądy,
  • Odpowiedz
@Al-3_x: LGBT to taka sama ideologia jak leworęczni ludzie. Oni chcą żeby wszyscy byli leworęczni jak oni i dlatego agresywnie promują wszędzie leworęczność, organizują parady itd.

"13 sierpnia przypada Międzynarodowy Dzień Osób Leworęcznych. Od 1992 roku organizuje je światowa organizacja "Klub Leworęcznych", której siedziba jest w Wielkiej Brytanii."

A wszystko bierze się z neomarksizmu.
  • Odpowiedz
Zaczyna się już indoktrynacja nauczycieli:

http://www.poradnia-makow.pl/dziecko-leworeczne.html

"Właściwa postawa wobec leworęczności.
Leworęczność należy traktować jako naturalne zjawisko, jak praworęczność, nie wolno przestawiać dziecka leworęcznego na siłę na prawą rękę. "

No tak bo oczywiście środowisko leworęcznych wie lepiej jaka postawa jest właściwa, a niewłaściwe postawy trzeba zwalczać w imię tolerancji ¯\(ツ)_/¯

"Wczesna diagnoza dziecka leworęcznego.
Proces lateralizacji kończy się w wieku szkolnym, toteż diagnozy należy dokonać w wieku 5 - 6 lat.
  • Odpowiedz