Wpis z mikrobloga

@jedzczarnekoty: mieszkanie wybierałem 5 lat, samochodu szukam od 2, motocykla też sobie nie mogę kupić bo nie wiem który, ale przyjdzie jakiś mądraliński i powie że KUPUJĘ BO REKLAAAMY NAUUUKAA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
swoją drogą kupiłem ostatnio drążek do ćwiczeń i teraz mam #!$%@? internet reklamami drążków xD do kruwy przecież już kupiłem, to może niech się ta nauka ogarnie i zareklamuje mi, nie wiem,
  • Odpowiedz
@Roman_: sprytne reklamy to najlepsze reklamy a nie jakies '#!$%@? patrz bozenka kupilam i jestem szczensliwa! Tez kup!'
Ja wszystkie gadzety ktore kupilem, to kupilem tylko i wylacznie dlatego ze ktos inny kto w sposob praktyczny przedstawil mi wartosc tej rzeczy
Potrzebuje cos rozkrecic? srbuokrety.. ale jakie? no wlasnie takie jakich uzywaja profesjonalisci na codzien, buty do chodzenia - adidasy? jakie a no takie jak ktos kto szukal butow dlugo
  • Odpowiedz
@jabl: oznaczałem, ale jakieś 2 tygodnie temu instalowałem windowsa od nowa i wszystkie te statystyki mi się usunęły ( ͡° ʖ̯ ͡°) A ostatnio wszystkie rzeczy, które oglądam są już pooznaczane
  • Odpowiedz
tak tak reklamy nie działają. W ogóle nie lubimy reklam, więc im ktoś więcej reklamuje tym jego produkty sie gorzej sprzedają. Prawda?


@Roman_: Niesamowicie wyolbrzymiasz to, o czym jest mem (porównanie reklam jako całości do mega irytujących reklam przerywających oglądany na YT filmik) dla paru wirtualnych plusików od bezmózgich wykopków. Prawda?
  • Odpowiedz