Wpis z mikrobloga

Przekonaj mnie, że android za 700 zł jest lepszy niż mój IPhone 12 pro za 3399zł (nigdy się nie zawiesił internet, filmy, apki śmigają, nic nie muli
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, gram w gierki na telefonie, videorozmowy, internety, aplikacje bankowe itd.

Do robienia zdjęć mam właśnie ten telefon za 3399zl

Dostałem androida od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#iphone #telefony #programista15k #programista25k #android #kiciochpyta #cowybra
Pobierz Invisko - Przekonaj mnie, że android za 700 zł jest lepszy niż mój IPhone 12 pro za 3...
źródło: comment_16615071459KQzfKpJrCpmTBzbD6a6wI.jpg
  • 10
@Invisko: ale to przecież wszystko zależy od tego kto i jak używa telefonu, jeśli ktoś używa telefonu tylko po to aby dzwonić to wiadomo że będzie zadowolony z telefonu za 700 zł z baterią 100000 mAh ¯\_(ツ)_/¯
@Invisko: ale po co cię przekonywać? To idiotyczna wojenka. Ja używałem jednego i drugiego - i nie pasuje mi wiele rozwiązań w jabłku, natomiast inne są spoko. Co mi nie pasuje - ograniczenie tego co robię z moimi danymi. Eksport danych tylko przez clouda lub itunes. Nie mogę sobie zrzucić listy kontaktów, nie mogę prosto skopiować sobie pdfa na pamięć wewnętrzną. Bateria padła po 3 latach, spuchła, telefon musiał być praktycznie