Wpis z mikrobloga

Uszanowanko, odpalamy #rozdajo z najnowszą koszulką #zwiadowcahistorii inspirowaną #gta ( ͡ ͜ʖ ͡)
Losowanie wśród pulsujących ten post w niedzielę (28 sierpnia) po godzinie 19:00.
Jeśli liczba biorących udział przekroczy 1k to dorzucam do losowania drugą koszulkę w kolorze khaki - zdjęcie w komentarzu. Wylosujemy wtedy dwóch wygranych.

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#poszukiwacze #wykrywaczmetalu #detektorysci #pokazmorde
Zwiadowca_Historii - Uszanowanko, odpalamy #rozdajo z najnowszą koszulką #zwiadowcahi...

źródło: comment_1661500544UFmb3gItmLhJT2jwjzpP17.jpg

Pobierz
  • 16
@ViFio: zawsze jak widzę te customowe koszulki w wykonaniu różnych twórców to zastanawiam się czemu nigdy ale to #!$%@? nigdy nie jest to jakiś w miarę normalny, nienachalny, dobrze zaprojektowany, semi-abstrakcyjny wzór z brandingiem zrobionym ze smakiem który można normalnie jak człowiek kupić i ubrać oraz nosić nie do czyszczenia pieca albo pielenia chwastów, tylko tak zwyczajnie zamiast koszulki z sieciówki?
toresh - @ViFio: zawsze jak widzę te customowe koszulki w wykonaniu różnych twórców t...

źródło: comment_1661523494m98mOnlcxusXgKPFqObQjk.jpg

Pobierz
@toresh: Próbowałem robić kilka projektów bez sygnowania ZH... żaden nie miał dobrego odbioru. Za to tak pierwszy model koszulki z logo ZH, jak późniejszy z nocnym poszukiwaczem cieszą się ogromnym wzięciem i musiałem już dwa razy dorabiać, a obecnie od kilku miesięcy nie ma żadnych rozmiarów poza S i M z starszych modeli. Ten zajęło mi aż dwa lata by został zrealizowany na takim poziomie jakości jaki jest... i jest to
Zwiadowca_Historii - @toresh: Próbowałem robić kilka projektów bez sygnowania ZH... ż...

źródło: comment_1661569907gc72OlqpKGTbnuMXngRh1Y.jpg

Pobierz
Zgodnie z obietnicą odpaliłem właśnie losowanie w #mirkolos i koszulka trafia do mireczka @GwaraD któremu serdecznie gratuluję i dziękuję podobnie jak wszystkim pozostałym za zabawę.
Proszę o podesłanie na priv adresu paczkomatu, numeru telefonu i maila oraz rozmiar koszulki. Tabela z rozmiarami znajduje się na sklepie https://sklep.zwiadowcahistorii.pl/pl/strona-glowna/721-1552-koszulka-zwiadowca-historii-.html
Zwiadowca_Historii - Zgodnie z obietnicą odpaliłem właśnie losowanie w #mirkolos i ko...

źródło: comment_1661704446Q9BTUeF2G68AtAdB4prW5W.jpg

Pobierz