Wpis z mikrobloga

@OralElaborar: Ja mega oszczędzam na ciuchach.
Mam jedną kurtkę za 150zł zdecathlonu taki hardshell. Używam ją w góry i na codzień. Lato, zima, wiosna, jesień. One jacket to wear them all.
Buty mam za 70zł z decathlona od 2 lat. Do tego mam klapki z biedronki, sandały 7 lat temu kupione na Słowacji i dostalem na urodziny buty w góry które szanuje bardziej jak siebie - 0 chodzenia po asfalcie by
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OralElaborar: ja kupuję Nike AF1, mam już trzecią parę. Tylko cena skoczyła ostatnio ze 100 na 120€ i można zamawiać tylko "custom", nawet jak są całe w jednym kolorze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@geuze: AF1 to sztos totalny, chociaż ciężko już je dostać bezpośrednio na rynku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ostatnio planowałem zakup AF1, ale żadnym sklepie nie znalazłem, ani online ani stacjonarnie. Poszedłem więc, z zapytaniem do sklepu stacjonarnego, czy byłaby możliwość zamówienia takich butów - dostałem odpowiedz, że już ich nie produkują ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trochę ciężko w to uwierzyć, wiec nie wiem
@europa: Też nie, kiedyś miałem plecak chyba z 5 lat, grube ramiączka że po 5 latach nawet się nie wyciągnęły. Niestety plecak zgubiłem. Kupiłem taki sam, ramiączka wyciągnięte po roku niezbyt intensywnego użytkowania. Po prostu teraz już robią gówno bo wiedzą że ludzie i tak kupią
@OralElaborar: ja jestem jeszcze większą cebulą, bo płaciłem tylko raz - kupiłem sobie buty Ecco za około 500 zł. Po roku zaczęła się rozpadać podeszwa. Kruszyła się do czasu aż nie powstała mała dziura, więc oddałem buty z reklamacją do sklepu. Dostałem drugą, taką samą parę (z czego się cieszyłem, bo były mega wygodne). Niestety miały taką samą wadę i podeszwa również zaczynała się kruszyć. Druga reklamacja (tuż przed upływem dwuletniej
@Niebadzlosiem: Wolałbym chodzić boso niż w chińskich trepach. Poza tym wiesz, można mieć i kasę na fajną odzież i na wyjścia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam mam z 10 par butów bo lubię różne kolory i formy.