Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie jakie to cierpienie, kiedy #rozowypasek była w #zwiazki z chadem, dynamiczniakiem albo i milionerem, ale nie wyszło i teraz żeby nie być sama musiała zadowolić się #beciak? A jak któryś z nich był jej #pierwszamilosc to już w ogóle. Kiedyś był typ, którego wszystkie jej zazdrościły, zabierał je na eventy ze znanymi ludźmi albo fundował wycieczki kilka razy w roku na Seszele czy inne Malediwy. Ale tamten wziął sobie już młodszą i teraz biedna #szaramyszka musi oddawać się brzydalowi, siedzieć w pieluchach albo szorować codziennie do #januszex gdzie młodsze koleżanki opowiadają jak fajnie było na ostatnich wakacjach albo na gali z celebrytami. Uważacie że damski #przegryw nie istnieje? To pomyślcie jeszcze raz.
#logikarozowychpaskow #blackpill #pieklokobiet
  • 10
@Karl_Tofel: Ja mam w drugą stronę. Jestem chłopak 6/10 27lvl i miałem 3 lata temu przez 2-3 miesiące dziewczynę 9/10. Jest modelką, startuje w wyborach Miss Województwa itd. W łóżku świetna, brała inicjatywe, sama z siebie lodziki, głębokie gardło, spusty do ust.

Nie mam pojęcia czemu ona chciała ze mną być. Sam kolegom wtedy mówiłem, że co ona niby we mnie widzi? Oczywiście mnie szybciutko zostawiła i skończyłem z 7/10 co
@Karl_Tofel z drugiej strony ma świadomość ze stać ją na chada. Więc zostaje opcja frustracji (czyli z opisu opa) albo dalsze staranie o chada. Skoro raz wyrwała chada to obstawiam, że będzie walczyć o kolejnego. A beciakami zainteresuje się pewnie dopiero przed 40 lvl. I najpewniej nadal go znajdzie