Wpis z mikrobloga

@ffallen: Interlude lub HtTH w zimie? No, błagam. Interlude w zimie nie pokaże Ci nawet 30 % swoich możliwości. Te perfumy powstały w Omanie. Trybisz? One rozkwitają latem, a w zimie gasną. Hermes? To są popłuczyny( ͡° ͜ʖ ͡°) wzorowane na ASQ Ramadan, które je miażdży pod każdym względem.
  • Odpowiedz
@Kris111: Chcesz używać Interlude w szczycie lata? - no pewnie, że można, ale no nie wiem - ja bym się bał np przy +25 do zamkniętego pomieszczenia na dłużej. Nasze zimy to teraz +10 - jak najbardziej Interlude sie nadaje. Hermes - Terre to popłuczyny? mysle, ze 90% tagu ma odmienne zdanie, ale może ja się nie znam... #perfumy
  • Odpowiedz
Być może, ja też się nie znam. I owszem używałem Interlude w szczycie lata. Ba, nawet Epica i Myths. I wszystkich innych Amouage A nawet wszystkie Opusy. Co do Terre D'Hermès, to proponuję porównać ze wspomnianym ASQ.
  • Odpowiedz
@posamplowany_: Na takie jesienie i zimy jakie teraz mamy, czyli mokre i wcale nie za zimne, polecę niestandardowo - Dior Eau Sauvage, tak, edt - niby zapach typowo koloński, ale właśnie ta baza, która w lato trochę ciągnie zapach w dół, w zimne dni pięknie się rozwija, i co dziwne moim zdaniem, zapach ma wtedy o wiele lepsze parametry.
  • Odpowiedz
-Opium Pour Homme Eau de Parfum
-Dior Homme Intense
-A*Men Pure Havane Mugler
-Patchouli 24 Le Labo
-Musc Ravageur Frederic Malle
-Promise
Kolejność randomowa.
  • Odpowiedz
@posamplowany_:
- Lalique Encre Noire
- Boucheron Ambre D'Alexandrie,
- Essential Parfums Divine Vanille, kocham tę wanilię, ale parametry nie powalają,
- Lattafa Qaa'ed,
- seria Ideal od Guerlain,
- Armani Stronger With You Absolutely.
  • Odpowiedz