Wpis z mikrobloga

Nareszcie się udało. Miałem tak:
Na pc jedno konto przeglądarka opera zalogowany i odblokowane przyciski, gdy towar się pojawił kliknąłem odrazu koszyk mieliło mieliło aż strona wygasła, w innej karcie miałem otwarta stronę z węglem i zacząłem odświeżać i cały czas nic. Między czasie na telefonie drugie konto z chroma zalogowane odswierzalem stronę główną z węglem gdy w końcu strona się odświeżyła (po jakiś 20 min odswierzania) kliknąłem na koszyk i odrazu dodało. Dodało w tym sensie że nie otworzyło koszyka ale link był bez wyrazu dodaj tylko samo pgg//koszyk. Po dwóch godzinach udało mi się wejść na koszyk i węgiel już tam był. Dokończyłem transakcje i ogarniam transport.
Powodzenia
#pgg
  • 7
@venividi01: chodzi o to, że bez odświeżenia strony z węglem mozesz kliknąć koszyk. Normalnie czekasz aż węgiel będzie dostępny i gdy zobaczysz na sprawdz węgiel lub dostaniesz cyn że już jest ten co cię interesuje to musisz odświeżyć stronę żeby móc go dodać do koszyka.a jak masz to zrobione to odrazu klikasz na koszyk i już się laduje
@Jaupiorecispodnie: Wait, ja czegoś w tym wszystkim od początku nie rozumiem. Odblokowywujemy przyciski po to żeby móc kliknąć bez odświeżania, ale skoro nie odświeżamy to skąd masz info o tym że węgiel jest na stanie?